Dołącz do nas

Klub

Koniec Marka Szczerbowskiego

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Dziś, po prawie 4 latach od pojawienia się w klubie, oficjalne odchodzi z Bukowej Marek Szczerbowski. Taką decyzję podjęła właśnie Rada Nadzorcza GKS GieKSa Katowice S.A..

Tym samym potwierdziło się to, co przekazywali w styczniu kibice GieKSy, kiedy kończyli ogłoszony pół roku wcześniej bojkot. Od lutego 2023 roku pozycja Szczerbowskiego w klubie została zmarginalizowana. Sam zainteresowany do samego końca nie mógł (i z obserwacji postronnych osób ten stan trwa) pogodzić się z takim rozwojem sytuacji. Stąd mieliśmy ofensywę medialną wśród zaprzyjaźnionych dziennikarzy, kilkukrotne żegnanie się z klubem, rzucanie do samego końca kłód pod nogi następcy oraz kibicom, a także… komediowy stand-up, który niestety zrobił pośmiewisko nie tylko z samego zainteresowanego, ale także klubu. Zgodnie jednak z ustaleniami ze stycznia nie odnosiliśmy się do tego publicznie i odnosić się już nie zamierzamy.

Nowym prezesem klubu został dotychczasowy wiceprezes – Krzysztof Nowak, któremu składamy gratulacje i za którego działania – zmierzające do odbudowania tego, co zniszczył jego poprzednik – trzymamy kciuki.

Dziękujemy wszystkim, którzy stali razem z nami. Pokazaliśmy wspólnie, że hasło „Cała GieKSa razem” nie jest pustym sloganem.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

5 komentarzy
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

5 komentarzy

 1. Avatar photo

  Kejta

  25 sierpnia 2023 at 19:47

  Najlepsza wiadomosc tego tygodnia!
  SzczerbOFFski wkoncu OUT

 2. Avatar photo

  Asdf

  25 sierpnia 2023 at 20:39

  Ogladajac konferencje prasowa na oficjalnej stronie smiem twierdzic ze ten gosc mo nie rowno pod sufitem

  • Avatar photo

   Michal

   26 sierpnia 2023 at 13:11

   Zauważyłem że jego zachowanie często przypomina mi taka dziwną chorobę ale nie pamiętam jak się nazywa. I nie tylko chodzi o nadpobudliwości czy inne tam..

 3. Avatar photo

  mazi

  25 sierpnia 2023 at 21:07

  Panie Szczerbowski jak lekarz Panu mówi , że wszystko z Panem ok to ja bym zmienił lekarza. Oni bardzo omylni są a nie daj Boże trafił Pan na kibica GieKSy co Pana oszukuje ?

  A tak na poważnie to Pan zwinąłby całą społeczność GieKSy , gdyby nie parę osób, które kochają ten klub ponad życie.

  Jutro będziemy świętować na trybunach koniec współpracy z Panem.

 4. Avatar photo

  Klitchko

  25 sierpnia 2023 at 21:46

  Naszym celem w tym sezonie jest awans,dobrze zrozumiałem?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga