Dołącz do nas

Piłka nożna

Minusy po meczu w Sosnowcu

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Nie ma pozytywów po meczu z Zagłębiem Sosnowiec. To był pewnego rodzaju pogrzeb pewnej epoki w GKS Katowice. W wyniku sportowej klęski w tym roku odszedł Wojciech Cygan. Drużyna na razie istnieje tylko teoretycznie.

Minusy:
– Znów klęska w Sosnowcu – GKS Katowice po dwóch meczach na Ludowym, w każdym będąc bliskim zwycięstwa, tym razem poległ z kretesem.

– Fatalny bilans z Zagłębiem – od awansu rywali mierzyliśmy się z nimi pięć razy, zdobywając zaledwie punkt i strzelając jednego gola. Bilans iście dramatyczny.

– Fatalni stoperzy – to była jakaś parodia, a nie występ poważnych obrońców. Zarówno Kamiński, jak i Midzierski mieli olbrzymi udział przy traceniu bramek. Kamiński już do 40. sekundy popełnił dwa fatalne kiksy, po których równie dobrze mógł być zmieniony.

– Fatalne wykończenie – ale wykończyli je w sposób karygodny – mowa o Kalinkowskim i Prokiću. Kalinkowski jakby ciągnął wóz węgla, Prokić, jakby grał w football amerykański.

– Fatalny atak pozycyjny – zwłaszcza w drugiej połowie KAŻDA akcja była klasycznie psuta już w początkowej fazie. Przez niechlujność zawodników oczywiście.

– Brak walki – w pierwszej połowie przynajmniej udawali. W drugiej części gry nie było już ambicji za grosz. Znów hobbystyczne klepanie.

– Załamują wszystkich – kibiców, trenera, prezesa… Święte krowy potrafią zepsuć nerwy najbardziej spokojnemu człowiekowi.

– Obraz beznadziei – nie ma nadziei na lepsze jutro, dopóki większość z obecnej kadry będzie na Bukowej. Oni po prostu nie rokują, że będzie im zależeć na grze w trójkolorowych barwach.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka nożna

GKS Katowice – Lechia Gdańsk Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

07.04.2023 Katowice

GKS Katowice – Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)

Bramki: 90. Jędrych

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Kuusk, Komor (61.Jaroszek), Repka, Rogala– Błąd 89. Shibata), Kozubal, Marzec (52.Aleman) – Bergier (89. Mak)

Lechia Gdańsk: Sarnavskyi- Olsson, Chindris, Zhelizko, Mena, Kapić (86. Koperski), Kałahur, Bugaj (86. Fernandez), Bobcek (69. Zjawiński), Khlan (69.Sypek), Neugebauer (60. D’arriego)

Żółte kartki:  Jędrych – Zhelizko, Khlan, Koperski

Czerwona kartka: Kuusk

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)

Widzów:

 

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  01.04.2023 Sosnowiec

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 0:4 (0:1)

  Bramki: – Kozubal (14), Rogala (49), Marzec (55), Aleman (74)

  Zagłębie Sosnowiec: Szewczenko- Suchockyj, Dowhyj, Polarius (65. Valencia), Janota (71. Guezen), Fabry (46. Wrzesiński), Bonecki, Matynia (65. Caliński), Szostek, Rozwandowicz, Sokół (65. Biliński)

  GKS Katowice: Kudła – Wasielewski (69. Aleman), Jędrych, Kuusk, Komor, Repka (77. Shibata), Rogala– Błąd (82. Pietrzyk), Kozubal, Marzec (77.Mak) – Bergier (77. Arak)

  Żółte kartki: Bonecki, – Błąd,

  Czerwona kartka: Bonecki

  Sędzia: Łukasz Gajda (Zgierz)

  Widzów: 8947

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Prima Aprilis w wykonaniu GieKSy

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do pierwszej galerii z Sosnowca. GieKSa w Świętej Wojnie wygrała 4:0, a zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

   

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga