Dołącz do nas

Piłka nożna

Noty i opisy piłkarzy po Zniczu

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Za nami wyjazdowe spotkanie ze Zniczem, które zakończyło się wygraną. Poniżej Wasze oceny dla poszczególnych graczy z małym komentarzem.

Dawid Kudła – 7,47
W końcu czyste konto i nie ma co ukrywać – jest to jego zasługa. Może miał trochę szczęścia, może w paru sytuacjach pomogli koledzy z blokiem strzału, ale najważniejsze, że z siatki piłki wyciągać nie musiał.

Marcin Wasielewski – 7,37
Świetna asysta przy drugiej bramce. Dobrze prezentował się na boisku, ale dość wcześnie je opuścił. Oby nie było to związane z problemami zdrowotnymi.

Bartosz Jaroszek – 6,32
Można mieć do niego pretensję o różne kwestie, ale w końcówce, kiedy było bardzo ciężko, był jednym z wyróżniających się obrońców. Wstawia głowę tam, gdzie inni wahają się włożyć nogę.

Arkadiusz Jędrych – 7,02
Kapitan spisał się w tym meczu bardzo dobrze. W pamięci mogła zapaść kapitalna asekuracja Jaroszka, kiedy zablokował wślizgiem na pełnej prędkości rywala w okolicach pola karnego.

Aleksander Komor – 6,56
Poprawny występ i wydaje się, że z każdym meczem będzie coraz lepiej. Nie boi się wprowadzać piłkę do gry i podań otwierających.

Grzegorz Rogala – 6,35
W tym meczu sporo rzeczy mu nie wychodziło i odnosiłem wrażenie, że czasem to była kumulacja pecha. Zawsze daje na boisku to, że rywal na jego flance jest po prosto zmęczony, bo musi bez piłki za nim się ruszać.

Adrian Błąd – 7,45
Pewne wykończenie akcji. Fajnie, że zdobył bramkę, może w końcu będzie miał dobrą rundę i nie skasuje go żaden przeciwnik celem eliminacji na kilka kolejek. 

Antoni Kozubal – 6,2
Słabo wszedł w ten mecz, był jakiś taki niezdecydowany i ospały, ale w późniejszej fazie trochę poprawił swoją grę. To był jego najsłabszy mecz w tym sezonie, a i tak wygrany, bo inni dali radę. Poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

Oskar Repka – 7,02
Dobre spotkanie, świetnie wszedł w ten sezon. Dużo ryzykuje w środku pola, ale to wszystko jest takie pewne, że albo gramy dalej, albo jest sfaulowany. Ogromny progres w stosunku do poprzedniego sezonu.

Mateusz Mak – 7,43
Świetna bramka, nie dał szans golkiperowi Znicza. Mateusz, tak hattricka mógłbyś w tym meczu mieć… Szkoda, mógłby zamknąć mecz szybciej. Świetnie dogadywał się z Bergierem.

Sebastian Bergier – 7,45
Większość roboty przy pierwszym golu zrobił on – dał kapitalną piłkę. Widać, że dobrze czuje się na boisku. Szkoda kilku jego podań, które nie zostały przekute w bramki.

Adrian Danek – bez oceny (zagrał od 66. minuty)
Dostał głupią żółtą kartkę za odkopanie piłki po gwizdku w niegroźnej sytuacji. Kilka dobrych ofensywnych wyjść za akcją.

Mateusz Marzec – bez oceny (zagrał od 74. minuty)
Dobre wejście, rozruszał grę.

Jakub Arak – bez oceny (zagrał od 74. minuty)
Nie przekonał do dawania większej liczby minut.

Shun Shibata – bez oceny (zagrał od 80. minuty)
Znów zaliczył podanie prosto do rywala w okolicach środka boiska, po którym była groźna akcja. Ma potencjał, ale musi mieć chłodną głowę.

Bartosz Baranowicz – bez oceny (zagrał od 80. minuty)
Mało widoczna zmiana. Skupiał się na zadaniach defensywnych i wynik utrzymaliśmy, więc pozytywnie.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga