Dołącz do nas

Piłka nożna

Noty i opisy piłkarzy za mecz z Motorem

Avatar photo

Opublikowany

dnia

 

GieKSa zremisowała spotkanie z Motorem, mimo dużej przewagi w pierwszej połowie oraz rzucie karnym w końcowej fazie spotkania. Poniżej Wasze oceny dla naszych zawodników.

Dawid Kudła – 6,11
Nasz bramkarz miał w tym spotkaniu co robić i pokazał kilka dobrych interwencji w drugiej połowie. Przy bramce zachowanie bardzo trudne do oceny, kilku zawodników zasłaniało uderzającego rywala.

Marcin Wasielewski – 5,58
W pierwszej połowie poprawnie i aktywny, ale w drugiej połowie brakowało go w ofensywie.

Bartosz Jaroszek – 5,10
Zdarzyło się kilka niepewnych interwencji, ale na szczęście rywal nie wykorzystał swoich okazji.

Arkadiusz Jędrych – 6,16
Został mocno poturbowany w tym meczu, skończył przed czasem i wylądował w szpitalu. Był w stanie dużo dograć mimo niedogodności.

Aleksander Komor – 5,33
Poprawny występ. Niestety również nie ustrzegł się błędów w drugiej połowie, ale również bez konsekwencji.

Grzegorz Rogala – 6,36
Asysta przy bramce Bergiera, świetne wyjście z kontrą. Rozruszał kilkukrotnie akcje boczną strefą.

Adrian Błąd – 6,38
W pierwszej połowie dał dużo dobrych piłek do przodu, natomiast w drugiej również było gorzej, jak w przypadku kilku kolegów z drużyny.

Antoni Kozubal – 5,63
Podoba się jego aktywność bez piłki i chęć grania. Niezależnie od etapu meczu stara się być pod grą i nie boi się podejmować ryzyka z otwierającymi podaniami.

Oskar Repka – 6,62
Świetny mecz w pierwszej połowie. Mocno przyczynił się do tego, że Motor nie istniał na murawie. Później przesunięty na obronę, gdzie radził sobie poprawnie, ale stracił na sile nasz środek pola.

Mateusz Marzec – 5,66
Kolejny zawodnik, który zgasł w drugiej połowie, natomiast pierwsze 45 minut wyglądało bardzo dobrze.

Sebastian Bergier – 7,33
Kapitalna bramka i nie ma co dyskutować, bardzo trudna sytuacja do strzału, wycelował w okienko. Zmarnował kapitalną okazję pod koniec pierwszej połowy. Szkoda, że nie było go na murawie przy karnym.

Mateusz Mak – bez oceny (zagrał od 65. minuty)
Nie był to najlepszy występ, ale wszedł w trudnym momencie.

Jakub Arak – bez oceny (zagrał od 65. minuty)
Wszyscy będziemy mu wypominać zmarnowanego karnego, ponieważ wykonanie było słabe, a wcześniej zabrał piłkę Makowi, który był gotowy do wykonania. Nie ma co ukrywać, że świetnie tego karnego wywalczył.

Bartosz Baranowicz – bez oceny (zagrał od 75. minuty)
Bardzo dobrze się pokazał zaraz po wejściu, kiedy nawinął rywala przyjęciem kierunkowym i został sfaulowany. Widać dużą pewność siebie, mam nadzieję, że dostanie więcej minut.

Alan Bród – bez oceny (zagrał od 87. minuty)
Niczym szczególnym się nie pokazał, chociaż udało się złapać kontakt z piłką.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga