Dołącz do nas

Piłka nożna

Noty i opisy po Chrobrym

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Za nami pasjonujące spotkanie z Chrobrym Głogów, grane tak box to box, co potwierdziły statystyki pomeczowe. Koniec szydery – mecz nudny jak flaki z olejem z przestrzelonym karnym, więc na plus obrona i bramkarz, który nam uratował skórę w końcówce, a na minus ofensywa.

Dawid Kudła – 6,5 (4,47)
Mecz na zero z tyłu plus świetna interwencja na koniec.

Marcin Wasielewski – 4,0 (3,21)
Dużo biegał po boisku, tak jak i Rogala, ale z jego dośrodkowań nie było efektu żadnego. W defensywie w miarę poprawnie, ale błędy też były.

Bartosz Jaroszek – 6,0 (3,43)
Wszyscy stoperzy przyczynili się do 0 z tyłu i wspólnie otrzymują taką samą ocenę. Żaden z nich się nie wyróżnił specjalnie ani na minus, ani na plus.

Arkadiusz Jędrych – 6,0 (3,52)
Wszyscy stoperzy przyczynili się do 0 z tyłu i wspólnie otrzymują taką samą ocenę. Żaden z nich się nie wyróżnił specjalnie ani na minus, ani na plus.

Grzegorz Janiszewski – 6,0 (4,13)
Wszyscy stoperzy przyczynili się do 0 z tyłu i wspólnie otrzymują taką samą ocenę. Żaden z nich się nie wyróżnił specjalnie ani na minus, ani na plus. Chociaż jemu jednak możemy dopisać piękną sztuczkę techniczną w drugiej połowie, gdzie tak przyjął piłkę, że się wywrócił na środku boiska, a rywal pognał z piłką i mógł mieć dobrą okazję – mógł, ponieważ był tak słaby, że nic z tego nie zbudował.

Grzegorz Rogala – 4,5 (4,21)
Niestety dośrodkowania w tym meczu nie wydawały się być celowe, a po prostu wbijane w stronę pola karnego. Mam wrażenie, że w tej obronie czasem ma jakiś zawias, jeśli chodzi o ustawienie i kryje na radar, co powoduje problemy.

Antoni Kozubal – 4,0 (3,60)
Mecz średni, aczkolwiek nie bał się brać ryzyka na siebie i nie stwarzał wrażenia przestraszonego chłopczyka jak Dudziński.

Oskar Repka – 3,5 (3,04)
Powinien być bardziej zaangażowany w rozgrywanie, a nie chowanie się za plecami rywali. Czekamy na Figiela, być może wtedy coś ruszy w środku pola, bo aktualnie ciężko się to ogląda od kilku spotkań.

Adrian Błąd – 6,0 (4,21)
Prawie wbił gola centrostrzałem. Bardzo ładnie wypatrzył Rogalę i podał między obrońcami, po czym nawet strzeliliśmy gola, ale Rogala był na metrowym spalonym. Wywalczył karnego, miał jeszcze strzał z woleja, który był celny, ale bramkarz złapał piłkę bez trudu. Najjaśniejsza postać w ofensywie GieKSy.

Dominik Kościelniak – 2,5 (3,13)
Nawet nie wiem, czy grał, bo kompletnie go nie widziałem. Komentatorzy za to mylili go z Kozubalem i przypisywali mu dobre zagrania wspomnianego kolegi z drużyny.

Sebastian Bergier – 2,5 (2,95)
Być może w momencie pisania tego newsa piłka po strzale z karnego gdzieś spadła.

Mateusz Marzec – bez oceny (zagrał od 81. minuty)
Niewidoczny.

Jakub Arak – bez oceny (zagrał od 81. minuty)
Niewidoczny.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga