Dołącz do nas

Piłka nożna

Opinie z social mediów #17 – Puszcza

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Mimo tego, że była na to szansa, GieKSa kolejny mecz kończy bez kompletu punktów. Tradycyjnie opinie i komentarze kibiców po meczu z Puszczą zebrałem w popularnych social mediach i kibicowskim forum.

Twitter

Yaro @OldTrafford1964
„Kończmy ten beznadziejny sezon.”

Piotr Koszecki @PiotrKoszecki
„Chop wyznaczył sobie najmniej ambitny cel w historii polskiej piłki nożnej (z najwyższą miejską dotacją w lidze i ze składem budowanym przez 4 lata za ~30 mln złotych – utrzymać się szybciej niż sezon temu) i jeszcze go nie zrealizował”

RobertP. @TreborPap
„Ambicje Góraka i całej drużyny są tak nisko, że można je umieścić w Rowie Mariańskim. Wmawiać sobie, zawodnikom i kibicom, że piłkarze muszą się uczyć gównianej ligi i walczyć o utrzymanie, to jest skandal.”

Facebook

Pawel Szczepaniak
„Panowie i Panie cieszmy się bo się już prawdopodobnie utrzymamy toż to ogromny sukces, ja proponuję dać im wszystkim fajne premie a najwięcej powinien dostać treneiro zeby czasem nie myślał o rezygnacji bo gdzie znajdziemy takiego wspaniałego fachowca który lubi się uczyć i chce się uczyć ligi bo nie znam żadnego trenera który już tyle lat się uczy i jeszcze mu się nie znudziło no po prostu szacun, dać mu też świadectwo z czerwonym paskiem …a co….”

Luke Hare
„Kolejny mecz z tych dziwnych, Puszcza robiła wszystko abyśmy strzelili gola, obrońcy podawali naszym piłkę, przepuszczali proste zagrania a nieudaczniki nie strzelają nawet z 1m do pustaka. Wstydu nie macie!”

Dawid Patryk Zagajewski
„Wydupiac z GieKSy frajery. Zabierac ze sobą oba wuefistę i zarząd”

Przemysław Sitek
„My się ciagle uczymy tej ligi, moja drużyna była znacznie lepsze ale taka jest piłka, wiemy gdzie mamy słabości i dużo pracy przed nami „

Adriano Golonko
„To zwykli trampkarze lepiej już grają brak już na nich słów na piłkarzy trenera i cały zarząd ale cóż układy w um mają i tyle do pogadania aby kasa się zgadzała”

Marek Ka
„Krótko: Gorak=bezczelny bufon”

Marcin Michalski
„Wszyscy do wyjebania”

Forum

żywiec
„Sam mecz gówniany jak zawsze. Ale dwa inne tematy Nasi fantastyczni piłkarze obrażeni na kibice 🙂 Ale ciekawsze jest to że organizacyjnie my nawet nie potrafimy ogarnąć chłopaków do podawania piłek … Jeden rocznik który najczęściej podaje ma swój mecz ligowy i już niema komu podawać. Jestem ciekaw ile zapłacimy kary za to że logo sponsora ligi nie znalazło się na środku tylko cały mecz znajdowało się poza płytą boiska. Niech się ten sezon kończy .”

Mayek
„Nikt sie nie spodziewal, ze Górak przebije np Dudka tym pierdoleniem, a jednak.”

Bartek84
„Podziękowań nie było czyli trans trafiony. Nie wiem czy czas uleczy te rany więc kwas może być dłuższy czas. Dzisiaj grali by wypełnić kryterium. Nie udało im się. Skoro się obrazili to ze smrodami mogą nam na złość przegrać.”

Lars
„Dla mnie szczytem nasrania mi do ryja przez piłkarzy będzie 10 miejsce, przy awansie ruchu jako beniaminka, a co dopiero przypieczętowanie tego na naszym stadionie, wygrywając, czy nawet remisując z nami. Dlatego ten mecz jest tak ważny dla nas. Jeżeli stanie się najgorsze, to niech Ci piłkarze nawet nie wychodzą na kolejne mecze, „

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga