Dołącz do nas

Piłka nożna Podcasty

[PODCAST] Zadowoleni po remisie z Tychami. W Nowym Sączu 3 punkty! – Trójkolorowa połowa #25

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Zapraszamy Was do odsłuchania dwudziestego piątego odcinka podcastu „Trójkolorowa połowa”. GieKSa zremisowała u siebie 1:1 z Tychami. Remis u siebie rzadko nas zadowala, ale… to spotkanie było miłym wyjątkiem. Szczególnie podobała nam się pierwsza połowa. Teraz czeka nas wyjazd do Nowego Sącza i mimo, że Sandecja jest spadkowiczem z Ekstraklasy, to nie powinniśmy podchodzić do tej drużyny z przesadnym respektem. 

Dajcie znać, jak Wam się podobał odcinek. Prosimy także o pomoc w wypromowaniu podcastu poprzez lajki, udostępnienia, oceny w aplikacjach itd. Nie obrazimy się także na dyskusję w komentarzach. Z góry dzięki!

.
.Polecamy subskrybować nas w Spreaker.com (kliknij tutaj). W dwudziestym piątym odcinku „Trójkolorowej połowy” Błażej, Shellu i kosa:

-> rozstrzygnęli konkurs,
-> omówili mecz z GKS Tychy,
-> pochwalili Rumina,
-> stwierdzili, że nasz napastnik może być nowym idolem, ale… na razie nie ma sensu się podpalać,
-> pochwalili GieKSę za pierwszą połowę,
-> wspomnieli, że GKS Tychy nie jest słabym zespołem,
-> pochwalili Tabisia,
-> zastanawiali się nad postawą Błąda,
-> analizowali, czy Frańczak jest lepszy od Kupeca,
-> dziwili się, że zniknął Michalik,
-> docenili grę Piesio,
-> zapowiedzieli nowy konkurs,
-> stwierdzili, że nie ma co podchodzić ze zbytnim respektem do Sandecji,
-> prowadzili rozmowy live z fanami na Facebooku.

Podcast „Trójkolorowa połowa” możesz ściągnąć w formacie mp3 z poniższych linków:

-> odcinek #25 6.08.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #24 30.07.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #23 23.07.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #22 18.07.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #21 5.07.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #20 28.06.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #19 21.06.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #18 14.06.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #17 29.05.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #16 21.05.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #15 14.05.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #14 10.05.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #13 7.05.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #12 29.04.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #11 25.04.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo)
-> odcinek #10 22.04.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo)
-> odcinek #9 19.04.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #8 14.04.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #7 10.04.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #6 4.04.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #5 28.03.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #4 21.03.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #3 14.03.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #2 8.03.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo),
-> odcinek #1 2.03.2018 (kliknij tutaj, a pobieranie rozpocznie się samo).

Trzy ostatnie odcinki podcastu „Trójkolorowa połowa” dostępne są także na naszym koncie w SoundCloud (kliknij tutaj).

Podcast „Trójkolorowa połowa” możesz odsłuchać także z poziomu strony GieKSa.pl, klikając żółty przycisk w poniższych okienkach. Poniżej przedostatni odcinek.

Jesteśmy dostępni również na Youtubie, gdzie możecie również słuchać podcastów. Ostatni odcinek:

8 komentarzy
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

8 komentarzy

  1. Avatar photo

    stefano

    7 sierpnia 2018 at 14:22

    Wiele celnych uwag , jednak moim zdaniem Frańczak zawaliłw końcówce kilka wrzutek , co dziwi , gdyż asysta przy bramce lewa noga , w II połowie dwa razy „podał” prawa do bramkarza praktycznie.
    Odnosnie Sandecji , to po przeczytaniu na Weszło wywiadu z Mroczkowskim , zal będzie nie wygrac . Jeśli co mecz mamy robic widoczny progres , to mysle ze dojdziemy do passy zwyciest ,a to już będzie cos.
    Czekac , trzeba także na przebudzenie Michalika , i reszty w tym hiszpana , a może ktoś jeszcze ” wystrzeli” formą
    Pzdr.

  2. Avatar photo

    Koza

    8 sierpnia 2018 at 23:55

    W PP spotkamy się z Wisła Puławy

  3. Avatar photo

    mariusjno

    9 sierpnia 2018 at 08:04

    PP Pogoń Szczecin

    • Avatar photo

      Koza

      10 sierpnia 2018 at 12:39

      Gratulacje 🙂

  4. Avatar photo

    Karo

    9 sierpnia 2018 at 13:48

    PP Miedź Legnica

  5. Avatar photo

    Grzegorz

    9 sierpnia 2018 at 13:49

    Garbarnia Kraków

  6. Avatar photo

    MISIEK

    10 sierpnia 2018 at 11:55

    PP ruch Chorzow

  7. Avatar photo

    bodek

    10 sierpnia 2018 at 21:17

    Cytat ze strony ŚLZPN
    „Musiolik, któremu szukaliśmy klubu, bo uważaliśmy, że powinien grać wyżej niż w okręgówce, poszedł do GKS Katowice, z tym, że grał będzie chyba w tej rundzie na wypożyczeniu w Polonii Bytom.”

    Coś wiadomo na temat tego „wzmocnienia”?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice Piłka nożna

Spodek Super Cup 2026

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do pierwszej galerii z Superbet Spodek Super Cup 2026. Turniej wygrała Reprezentacja Polski Socca, która w finale pokonała Wieczystą Kraków, a ostatnie miejsce na podium wywalczył ROW Rybnik. Autorem zdjęć jest Misiek. 

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Mateusz Wdowiak piłkarzem GieKSy!

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Mateusz Wdowiak dołączył do naszej drużyny na zasadzie transferu definitywnego. 29-latek związał się z GieKSą umową do 30 czerwca 2027 roku. 

Wdowiak jest pomocnikiem – może grać jako „10” oraz wahadłowy. W poprzedniej rundzie reprezentował Zagłębie Lubin. W barwach tej drużyny wystąpił łącznie w 73 spotkaniach, strzelił 9 bramek oraz zaliczył 6 asyst. W tym sezonie wystąpił w 12 meczach (11 Ekstraklasa, 1 Puchar Polski).

Na wcześniejszym etapie kariery reprezentował Cracovię, z którą był związany od najmłodszych lat. W barwach „Pasów” zaliczył 152 spotkania, strzelając 13 bramek i notując 23 asysty. Z ekipą z Krakowa świętował zdobycie Pucharu Polski, strzelając decydującą bramkę w finale.

Po dobrych występach po zawodnika sięgnął Raków Częstochowa, a dla Wdowiaka nastał najlepszy okres w karierze. Z ekipą z Częstochowy zdobył: Mistrzostwo Polski, Puchar Polski (dwukrotnie) oraz Superpuchar (również dwa razy). W Rakowie wystąpił w 98 spotkań, strzelając 17 bramek i zaliczając 7 asyst.

Nowy zawodnik wkrótce dołączy do drużyny przebywającej na zgrupowaniu w Turcji. Życzymy mu wszystkiego, co najlepsze w naszych barwach!

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Erik Jirka w GieKSie!

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Erik Jirka został nowym zawodnikiem GKS Katowice – na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się z Piasta Gliwice. Słowak jest drugim piłkarzem, który w tym roku dołączył do naszego klubu.

Jirka podpisał kontrakt z GieKSą, który będzie obowiązywać przez 2,5 roku. Zawiera on również opcję przedłużenia. W Piaście zawodnik występował jako ofensywny pomocnik, ale jego wszechstronność na boisku sprawia, że może grać na kilku pozycjach. 28-latek w rundzie jesiennej wystąpił w 17 spotkaniach i strzelił w nich 5 bramek, dokładając do tego jedną asystę. Był jednym z najlepszych piłkarzy w ekipie z Gliwic, która na wiosnę będzie rywalem GieKSy w walce o utrzymanie.

W przeszłości zawodnik reprezentował Spartaka Trnava, z którym sięgnął po mistrzostwo kraju oraz Puchar Słowacji. Międzynarodową karierę kontynuował w takich klubach jak Crvena zvezda Belgrad (mistrzostwo Serbii), FK Radnicki Nis, Górnik Zabrze, Mirandes, Real Oviedo oraz Victoria Pilzno. W tym ostatnim klubie posmakował piłki nożnej na najwyższym poziomie – w 2022 roku grał w Lidze Mistrzów.

Jirka ma również na koncie występy w młodzieżowej oraz seniorskiej reprezentacji Słowacji.

Zawodnikowi życzymy powodzenia w naszych barwach!

Kontynuuj czytanie

Zobacz również

Made with by Cysiu & Stęga