Dołącz do nas

Felietony Piłka nożna

Post scriptum do meczu w Bielsku

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Za nami prawdziwa inwazja na Bielsko, więc czas na tradycyjne „Post scriptum”.

 1. Na wyjazd do Bielska ruszyliśmy w cztery osoby: Toczmek (relacja i konferencja), Madziara (foto), ja (live, galeria) i gościnnie Hania.
 2. Jeszcze przed meczem udałem się na zbiórkę Trójkolorowych Mysłowic, aby zrobić kilka zdjęć.
 3. W stronę Bielska-Białej ruszyliśmy około 13:00 z małym poślizgiem, ale Panowie i Panie – za kółko wrócił Toczmek – więc jest to… normalne. Szczerzę to niech ma małe poślizgi, ale niech częściej z nami jeździ 😊
 4. Madziara w samochodzie odpoczywała, bo dzień wcześniej miała osiemnastkę syna. Wszystkiego najlepszego dla solenizanta.
 5. Do Bielska-Bielska dotarliśmy godzinę przed meczem, ponieważ Hani włączyła się choroba lokomocyjna, ale o tym nie będę się rozpisywał.
 6. Szybko odebraliśmy akredytację i udaliśmy się na sektor prasowy, a Madziara z aparatem i kamerą na murawę.
 7. Atmosfera na stadionie była fantastyczna, a nasi kibice już przed pierwszym gwizdkiem prowadzili fanatyczny doping.
 8. W drugiej połowie z sektora gości poleciały konfetti i serpentyny w asyście machajek, co dało bardzo ciekawy efekt. Sędzia musiał na chwilę przerwać spotkanie, żeby służby porządkowe to posprzątały.
 9. Mecz zakończył się jednobramkowym remisem, jednak pozostał lekki niedosyt, gdyż Shibata dwukrotnie mógł zostać bohaterem.
 10. Po spotkaniu dostałem od Madziary głosówkę, że ktoś nam przestawił kamerę i nie wie co z dopingiem, a jakiś kibic powiedział jej, że „nie ma nagrywania”. Po sprawdzeniu okazało się, że prawdopodobnie to ochroniarz przewrócił kamerę i jak ją podniósł, to ustawił ją pod innym kątem, ale na szczęście było to w doliczonym czasie gry.
 11. Jakbyście widzieli Madziare jak blada przyszła w obawie, że z takiego spotkania mogłoby nie być dopingu.
 12. Na powrocie zajechaliśmy jeszcze do McDonald, gdzie napotkaliśmy długą żółtą kolejkę, więc postanowiliśmy skorzystać z McDrive, który wydawał jedzenie dużo szybciej.
 13. W domu zameldowaliśmy się około 19:00.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga