Dołącz do nas

Kibice

Rzut oka z Blaszoka #33 – Żółty stadion powraca

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Niedzielny mecz przyciągnął na Bukową nareszcie większą ilość kibiców. Wewnętrzna mobilizacja bez specjalnego promowania spotkania w formie plakatów czy transparentów przyniosła owoce. Można było zauważyć spadek frekwencji w sektorze numer 5 i wzrost na Blaszoku. Zdecydowana większość osób w naszym młynie miała na sobie żółte koszulki, dość dobra była też liczba szali. Żyjemy!

Na początku relacji nie sposób nie wspomnieć o tym, co działo się pod kasami. Grupa reprezentująca słusznie najgorzej ocenianą służbę mundurową zabawiła się w polowanie na kibiców GieKSy pod kasami. Cała afera zaczęła się od spięcia przy przemarszu kibiców Odry i Polonii Bytom. Gdy sytuacja już się uspokoiła mundurowi podbiegli pod same kasy i wejście na Blaszok i zaczęli strzelać z broni gładkolufowej do kibiców, nie celując poniżej pasa lecz wyżej. Są poszkodowani… Drobnym szczęściem w tym nieszczęściu jest fakt, że kilku osobom udało się nagrać tę nieuzasadnioną i przeprowadzoną z naruszeniem zasad profesjonalizmu interwencję. Filmy zbiera i publikuje fejsbukowa strona „GieKSa” -> TUTAJ.

Sam mecz to dobry doping po naszej stronie, który nie załamał się nawet po straconej bramce. Również dzięki temu nieustającemu wsparciu piłkarze do samego końca walczyli o zmianę rezultatu i na szczęście to się powiodło. Relacje z piłkarzami ulegają poprawie. Bardzo dobry mecz zaliczył prowadzący doping Kiler. Na wyróżnienie zasługuje lepsze wykorzystanie szalików, dawno nie było tyle machania nimi! Pozytywnym wydarzeniem był debiut trzech nowych flag. Nasz płot powoli wraca do normalności.

Kibice gości wypełnili dość szczelnie swoją trybunę (choć ich liczba była znacznie poniżej zapowiadanych 400 osób) i również dobrze dopingowali cały mecz, przez jakiś czas bez koszulek. Nareszcie jakaś ekipa, z którą można było prowadzić dopingową rywalizację. Niestety zanosi się na to, że teraz przez dłuższy czas takiej nie uświadczymy przy Bukowej.

Podsumowanie:
Oprawa: –
Frekwencja: 3330
Goście: 324
Wydarzenia: debiut flag „pseudokibice’, „crazy boys”, „forza GieKSa”

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka nożna

GKS Katowice – Lechia Gdańsk Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

07.04.2023 Katowice

GKS Katowice – Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)

Bramki: 90. Jędrych

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Kuusk, Komor (61.Jaroszek), Repka, Rogala– Błąd 89. Shibata), Kozubal, Marzec (52.Aleman) – Bergier (89. Mak)

Lechia Gdańsk: Sarnavskyi- Olsson, Chindris, Zhelizko, Mena, Kapić (86. Koperski), Kałahur, Bugaj (86. Fernandez), Bobcek (69. Zjawiński), Khlan (69.Sypek), Neugebauer (60. D’arriego)

Żółte kartki:  Jędrych – Zhelizko, Khlan, Koperski

Czerwona kartka: Kuusk

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)

Widzów:

 

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  01.04.2023 Sosnowiec

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 0:4 (0:1)

  Bramki: – Kozubal (14), Rogala (49), Marzec (55), Aleman (74)

  Zagłębie Sosnowiec: Szewczenko- Suchockyj, Dowhyj, Polarius (65. Valencia), Janota (71. Guezen), Fabry (46. Wrzesiński), Bonecki, Matynia (65. Caliński), Szostek, Rozwandowicz, Sokół (65. Biliński)

  GKS Katowice: Kudła – Wasielewski (69. Aleman), Jędrych, Kuusk, Komor, Repka (77. Shibata), Rogala– Błąd (82. Pietrzyk), Kozubal, Marzec (77.Mak) – Bergier (77. Arak)

  Żółte kartki: Bonecki, – Błąd,

  Czerwona kartka: Bonecki

  Sędzia: Łukasz Gajda (Zgierz)

  Widzów: 8947

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Prima Aprilis w wykonaniu GieKSy

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do pierwszej galerii z Sosnowca. GieKSa w Świętej Wojnie wygrała 4:0, a zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

   

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga