Dołącz do nas

Piłka nożna

Sebastian Jarzębak posędziuje w Tychach

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Arbitrem głównym jutrzejszego meczu będzie Sebastian Jarzębak. Przy liniach bocznych pracować będą Sławomir Kowalewski i Sebastian Szczotka. Sędzią technicznym będzie Leszek Lewandowski. W wozie VAR zasiądą Marcin Kochanek i Marek Opaliński.

Sebastian Jarzębak karierę sędziowską rozpoczął w sezonie 2006/07 w ówczesnej 2. lidze (drugi poziom rozgrywkowy). Debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej zanotował już w sezonie 2008/09 i na tym poziomie pracował aż do sezonu 2014/15 kiedy to zszedł szczebel niżej. Na poziomie 1. ligi pracował przez kolejne lata, a w sezonie 2020/21 wrócił do Ekstraklasy. Obecnie znów pracuje przede wszystkim na jej zapleczu.

Sezon 2023/24 w wykonaniu Sebastiana Jarzębaka to 1 mecz w 2. lidze, 2 mecze w Pucharze Polski. W 1. lidze poprowadził 11 meczów, w których pokazał 52 żółte kartki (średnia 4,7 kartki na mecz), 5 czerwonych kartek po dwóch żółtych, 2 bezpośrednie czerwone kartki i podyktował aż 7 rzutów karnych (w tym aż 3 w jednym meczu GieKSy, o czym niżej).

Mecze GieKSy prowadzone przez Sebastiana Jarzębaka:

Sezon 2009/10
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice 1:3 (4 żółte kartki)

Sezon 2016/17
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec 0:0 (6 żółtych kartek, 1 rzut karny niewykorzystany przez gości)

Sezon 2021/22
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice 1:2 (5 żółtych kartek)

Sezon 2022/23
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice 1:0 (4 żółte i 2 czerwone kartki w tym jedna dla Bartosza Jaroszka)
GKS Tychy – GKS Katowice 0:3 (6 żółtych kartek)

Sezon 2023/24
GKS Katowice
– Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:0 (3 żółte kartki, 2 czerwone kartki, 3 karne dla GieKSy z czego 2 wykorzystane)

Bilans: 4 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka. Bramki: 13-3.

Raport kartkowy

W drużynie gospodarzy nie zagrają Jakub Budnicki i Nemanja Nedić, którzy w poprzedniej kolejce obejrzeli kolejno 16. i 12. żółtą kartkę w sezonie.

Shun Shibata – 1 CZK, 5 ŻK
Mateusz Marzec – 1 CZK, 4 ŻK
Oskar Repka – 1 CZK, 3 ŻK
Arkadiusz Jędrych – 1 CZK, 3 ŻK
Grzegorz Janiszewski – 1 CZK, 3 ŻK
Märten Kuusk – 1 CZK, 2 ŻK
Sebastian Bergier – 7 ŻK
Antoni Kozubal – 6 ŻK
Grzegorz Rogala – 5 ŻK
Bartosz Jaroszek – 5 ŻK
Marcin Wasielewski – 4 ŻK
Adrian Błąd – 3 ŻK
Dawid Kudła – 3 ŻK
Bartosz Baranowicz – 3 ŻK
Jakub Arak – 2 ŻK
Rafał Figiel – 2 ŻK
Mateusz Mak – 2 ŻK
Alan Bród – 1 ŻK
Aleksander Komor – 1 ŻK
Adrian Danek – 1 ŻK
Dawid Brzozowski – 1 ŻK
Szymon Krawczyk – 1 ŻK

Pogoda

Prognozowana temperatura w trakcie rozgrywania meczu to 13 stopni Celsjusza przy przewadze chmur.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka nożna

Arka Gdynia – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

26.05.2024 Gdynia

Arka Gdynia – GKS Katowice 0:1 (0:1)

Bramki: – Błąd (26)

Arka Gdynia: Lenarcik – Navaro, Marcjanik, Dobrotka, Azackiv (59. Gagrindaszwili), Borecki (82. Turski), Skóra (59. Lipkowski), Milewski, Adamczyk (67. Sidibe), Kobacki, Czubak

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski (83. Jaroszek), Jędrych, Kuusk, Komor, Repka, Rogala (76. Shibata)– Błąd (82., Kozubal, Mak (69. Marzec) – Bergier (83. Arak)

Żółte kartki:  Milewski – Bergier

Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)

Widzów:

 

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Komplet kibiców na Bukowej

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do obszernej galerii z Bukowej. GieKSa pokonała Wisłę Kraków 5:2, a spotkanie oglądał komplet publiczności. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  Łobodziński: Awansujemy w niedzielę do tej ekstraklasy

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  W niedzielę drużyny Fortuna I Ligi rozegrają ostatnią kolejkę sezonu zasadniczego. GieKSa w swoim spotkaniu zmierzy się na wyjeździe z innym kandydatem do bezpośredniego awansu do PKO Ekstraklasy – ekipą Arki Gdynia.

  Obecnie MZKS zajmuje drugą lokatę w tabeli z przewagą trzech punktów nad GKSem. Gra Arki na swoim boisku budzi respekt. Z sześćdziesięciu dwóch punktów, Arkowcy u siebie zdobyli trzydzieści siedem. Bilans spotkań: jedenaście zwycięstw, cztery remisy i jedna porażka (w trzeciej kolejce, było to w sierpniu, z Polonią 2:3), bramki 30-13. Pod względem zdobytych punktów w Gdyni, żółto-niebiescy ustępują tylko Lechii. W ostatnich czterech meczach Arkowcy odprawili z kwitkiem Chrobrego (2-1), Wisłę Płock (2-0), Resovię (3-2) i Zagłębie (1-0).

  Z pięćdziesięciu dwóch bramek strzelonych (GieKSa zdobyła ich piętnaście więcej) przez Arkę przeciwnikom, piętnaście jest dziełem wicelidera wśród najskuteczniejszych I ligi Karola Czubaka. Następny na liście jest Olaf Kobacki z trzynastoma trafieniami. Później długo, długo nikt i trzecie miejsce zajmują: Michał Marcjanik i Kacper Skóra z pięcioma trafieniami. Pod względem liczby ostatnich podań prowadzi Dawid Gojny z sześcioma, następni to wymienieni wcześniej najlepsi strzelcy w Arce: Karol Czubak i Olaf Kubacki oraz Hubert Adamczyk po pięć podań. Na ostatnim miejscu podium znajduje się Kacper Skóra z trzema ostatnimi podaniami.

  Trener Wojciech Łobodziński w meczu z GieKSą nie będzie mógł skorzystać z dwóch piłkarzy, którzy w spotkaniu z Lechią „zapracowali” na kartki – Abdallaha Hafeza i Przemysława Stolca. Ponadto nie zagrają Janusz Gol i Dawid Gojny, którzy leczą kontuzję. Ponadto zagadką jest czy Alassane Sidibe będzie gotowy do gry w niedzielę, w czwartek nie wziął udziału w treningu drużyny.

  Przed meczem z GieKSą trener Łobodziński powiedział: „Taka pierwsza pozytywna wiadomość u nich była taka, że bardzo chcą zagrać z Katowicami i widać, że te emocje negatywne przechodzą w takie pozytywne, sportowe… Nie możemy myśleć o barażach w tej chwili, bo bardzo mocno motywujemy zespół na niedzielę… Nie uważam, żeby dramatyzować, bo naprawdę awansujemy w niedzielę do tej ekstraklasy i ja w to mocno wierzę.

  PS GieKSa w Gdyni wygrała tylko jedno spotkanie – było to sezonie 2012/13.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga