Dołącz do nas

Sponsorzy

SUPER SUV i 125 000 złotych do wygrania!

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Bukmacher Superbet rozdaje kolejną furę. Kilka dni temu jeden z graczy wyjechał z salonu piękną Toyotą Suprą, a tym razem do wzięcia jest potężny SUV z czterema kółkami w logotypie i napędem na cztery kopyta. Całkowicie darmowa okazja dla każdego, kto chce podnieść ciśnienie sąsiadom i kumplom z pracy. Jeszcze raz, to nie pomyłka: akcja jest DARMOWA.

.

Superbet ruszył z nową, specjalną edycją gry typerskiej SUPERGAME SPOTAWHEEL, która trwa do 10 czerwca. Szansa na nagrody czeka w 5 rundach, a w każdej z nich należy zgadywać rozstrzygnięcia najważniejszych wydarzeń sportowych, niezależnie od stanu konta gracza Superbet. Masz równe 0 złotych, ponieważ tym razem nie wyszło z weekendową taśmą lub jesteś całkowicie nowym graczem i nie zdążyłeś jeszcze wpłacić? To bez znaczenia, możesz brać udział w grze o SUVa i dużą kasę. Może to właśnie Ty poczujesz się jak ten gość:

Nagroda Główna w loterii Super Strzał na Mistrzostwa PRZEKAZANA!

i kilku innych, którzy zdążyli odebrać zabytkowego Mustanga, czy Harley-Davidsona.

Ta wyjątkowa edycja SuperGame, to kilka rund, w których tradycyjnie można rozbić Jackpot do 125 000 PLN. Najważniejsza Runda FINAŁOWA (29.05 – 10.06), zapewni także SuperSUVa na rok użytkowania dla osoby, która odpowie na najwięcej pytań dotyczących finału Ligi Mistrzów.

Samochód został przygotowany we współpracy z firmą Spotawheel – dealerem aut używanych (ponad 1000 aut dostępnych od ręki). Każde auto jest dokładnie sprawdzone i odnowione w największym w Polsce profesjonalnym i ultranowoczesnym warsztacie. Dzięki temu samochody są w stanie idealnym i gotowe do użytkowania bezpośrednio po zakupie lub wypożyczeniu. Wyniki ich pracy prezentują się znakomicie:

.

Będzie zatem komfortowo, sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie. Mimo to pamiętajcie, aby aplikacji Superbet używać tylko podczas postojów lub z fotela pasażera! Od maja pokusa korzystania jest bowiem jeszcze większa, ponieważ bukmacher wprowadził możliwość oglądania powtórek goli z najważniejszych lig świata. Dostępne będą między innymi gole z LaLiga, Serie A i Ligue 1. Nie trzeba być nawet zalogowanym. Wystarczy wejść w interesujący nas mecz na żywo i tam w zakładkę “STATS”.

Gotowi na walkę o Super SUVa? Udanej zabawy: https://superbet.pl/supergame

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga