Dołącz do nas

Piłka nożna

Trener Termaliki o „GieKSie”

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przed wyjazdem do Katowic, trener naszych dzisiejszych rywali odniósł się do czekającego jego podopiecznych starcia z „GieKSą”. Trener Moskal stwierdził, że jego podopiecznych czeka w Katowicach najtrudniejszy mecz wyjazdowy, jaki do tej pory rozegrała jego drużyna  w tym sezonie. Moskal również odniósł się do passy wyjazdowej, jego zespołu  : „Chcielibyśmy  kontynuować tę serię. Nie będzie łatwo. GKS będzie najtrudniejszym rywalem z dotychczasowych, z którym się zmierzymy. Ta drużyna jeszcze nie dawno nie była pewna swojej przyszłości, teraz okrzepła i zaczyna się coraz lepiej prezentować. Wzmocniła się ostatnio doświadczonym Grzegorzem Fonfarą. U siebie pokaże twardą i nieustępliwą piłkę, która kojarzy się z śląską piłką”. Na spotkanie drużyna wyjechała po wczorajszym treningu. W kadrze zabrakło kontuzjowanych Dariusza Jareckiego, Jakuba Biskupa oraz trenujących indywidualnie Krzysztofa Kaczmarczyka i Damiana Skołorzyńskiego.  W składzie gości pojawi się przymierzany w przerwie letniej do gry na Bukowej Łukasz Pielorz, który tuż przed podpisaniem kontraktu zmienił nagle zdanie i zdecydował się na występy w drużynie z Niecieczy.

Przewidywany skład Termalici na dzisiejsze spotkanie : Nowak – Piątek, Czerwiński, Plewa, Pielorz, Pawlusiński, Horvath, Ceglarz, Rybski, Piotrowski, Sobczak.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Arak wprawił Żółtą Armię w ekstazę!

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do galerii z Tych. GKS Katowice wygrał 3:2, a zwycięską bramkę zdobył Jakub Arak w doliczonym czasie gry. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga