Dołącz do nas

SK 1964

Turniej w FIFA 13 – eliminacje – Dom Aniołów Stróżów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Autorem tekstu jest Jajo1964.

Jak wielu z Was wie, już niedługo odbędzie się turniej kibiców GieKSy w FIFA 13, na którym pojawią się również dwuosobowe reprezentacje kibiców Banika Ostrava oraz młodzieży z Domu Aniołów Stróżów.

W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza część eliminacji, która miała wyłonić jednego z reprezentantów Domu Aniołów. Około godziny 14 w ośrodku przy ulicy Gliwickiej zaczęli się zbierać pierwsi uczestnicy zmagań. Opiekunowie wybrali ośmiu chłopaków, którzy mieli uczestniczyć w eliminacjach, a kolejna ósemka ma walczyć o miejsce w finale na Bukowej w następny czwartek. Podzieliliśmy chłopaków na dwie czteroosobowe grupy, z których dwa najlepsze miejsca z obu grup miały uczestniczyć w półfinałach i jeden z chłopców miałby już pewne miejsce w głównej części turnieju. Ustaliliśmy, że mecze mają trwać po około osiem minut (cztery minuty połowa), lecz niestety i tak zabrakło nam czasu i udało się rozegrać tylko mecze grupowe, a zaległe półfinały odbędą się 24 stycznia, kiedy to również rozegrane zostaną zmagania drugiej ośmioosobowej grupy chłopaków.

Eliminacje przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze. Młodzież była bardzo zadowolona z tej inicjatywy i głodna gry. Przy samej grze dzieciaki śmiały się, wygłupiały – dopisywały im humory. Zawodowi gracze mogliby brać przykład z wychowanków Domu Aniołów Stróżów, którzy nawet gdy przegrywali wysoko nie denerwowali się i po każdym spotkaniu dziękowali sobie – wiadomo, najważniejsza jest dobra zabawa!

Po zakończeniu eliminacji ku zadowoleniu młodzieży rozdaliśmy smyczki GieKSy, które trafiły do graczy a także sporej widowni, która bacznie obserwowała zmagania oraz pogratulowaliśmy wszystkim uczestnikom a w szczególności półfinalistom .

Szczególnie dziękujemy Michałowi – opiekunowi z Domu Aniołów Stróżów, który razem z nami koordynował przebieg zmagań.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Galeria Piłka nożna

Komplet kibiców na Bukowej

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do obszernej galerii z Bukowej. GieKSa pokonała Wisłę Kraków 5:2, a spotkanie oglądał komplet publiczności. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

    Kontynuuj czytanie

    Zobacz również

    Made with by Cysiu & Stęga