Dołącz do nas

Kibice Piłka nożna Wideo

Oldschoolowy doping ze Szczecina!

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Zazwyczaj na tego typu wyjazdach – dalekich, w środku tygodnia, w stałym wyjazdowym składzie – doping płynący z naszego sektora jest bardzo dobry. Tak było i tym razem.

Kibice GieKSy odświeżyli repertuar – były „mróweczki”, „Besiktas”, „tańczymy labada” i parę innych ostatnio rzadziej słyszanych przyśpiewek. Były podziękowania dla Pogoni za wejście oraz konkretne życzenia dla Torcidy przed Derbami Śląska. Było po prostu klimatycznie i głośno, sprawdźcie sami.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

6 komentarzy
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

6 komentarzy

 1. Avatar photo

  Łukasz Z.

  3 września 2022 at 20:33

  Wygraliśimy w lidze mistrzów! Przykro? Ino Gieksa!!

 2. Avatar photo

  GieKSiorz

  5 września 2022 at 12:35

  Chopie przykre jest to że daliście się sprzedać za darmowe szaliki i wejściówki, nie wiesz czemu bojkot to poczytaj http://www.szczerbOFFski.pl,my się cieszymy z sukcesów zawodników, ale nie umiemy patrzeć jak smierdziel z cichej czerwony szkodnik niszczy klub, zresztą dzięki bojkotowi lamistrajki obejrzeliscie szpile CHL bo inaczej na hali pojemności 1500 byście mogli pomarzyć

 3. Avatar photo

  GieKSiorz

  5 września 2022 at 12:39

  Hala pojemność 1500 minus loża VIP,prasowa, sektor gości to ile byłoby biletów 500-600?tak wasz zajebisty prezio i miasto zadbało żeby liga mistrzów była na kurwidole śmierdzieli,a szło zagrać w Ostrawie gdzie hala pojemność chyba ok 10-11 tyś,a odległość zawrotna 90 km, jeszcze kibice Banika by wsparli, ale nie bo za drogo

 4. Avatar photo

  Kato

  5 września 2022 at 22:06

  Organizatorem LM w Ostrawie byłby dalej GKS, zarząd i prezes.
  Czy aby wszyscy dostali bilety darmo? Czy aby wszyscy jechali po pseudo szaliki? I dla prezesa?
  Czy aby wcześniej już kibice nie jechali na mecze hokeja do Janowa za drużyną? Bo chyba nie za prezesem

 5. Avatar photo

  Kato

  6 września 2022 at 07:35

  GieKSiorz
  Przykre to jest przeczytać stwierdzenie;
  „H..j z tym zwycięstwem”.
  Tak można pisać po przegranej a nie jak drużyna wszystko z siebie dała i wygrała w LM mecz.
  Przykre

 6. Avatar photo

  Kato

  6 września 2022 at 07:39

  Przepraszam, dokładnie cytując;
  „H..j że wygrali”

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga