Dołącz do nas

SK 1964

Witamy na nowej stronie GieKSa.pl

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Dziś oddajemy dla Was nową stronę GieKSa.pl.

GieKSa.pl (na początku jako GieKSainfo.pl) powstała dokładnie 14 marca 2012 roku, choć to nie był początek trójkolorowych mediów. Wszak stronę zakładały osoby związane z magazynem meczowym „Bukowa” (oraz jego późniejszymi wersjami). Po ponad 13 latach doczekaliśmy się odświeżonej wersji, a nie ukrywajmy – już wtedy wybrany szablon nie był pierwszej świeżości. Dziś robimy skok o dwie dekady – nie tylko doganiamy, ale także przeganiamy to, co jest na rynku. Merytorycznie nic się nie zmienia, ale będzie po prostu czytelniej i… ładniej. 

Nowa strona, bo ciężko skalę zmian nazwać odświeżeniem, powstała dzięki zaangażowaniu dwóch osób – Cysia i Stęgi. To w ich stronę kieruję podziękowania, bo to oni wykonali tytaniczną i w pełni darmową pracę. Cysiu sprawił, że nowa strona po prostu działa, a wszelkie moje wymysły, które tłumaczyłem mu w sposób niepozostawiający wątpliwości („niech to jest tam, gdzie było, a to drugie wyżej z przejściem sam wiesz jakim”), wprowadzał w życie skuteczniej, niż sobie wyobrażałem, a cierpliwość, którą się przy tym wykazał, dalej wydaje mi się podejrzana. Cysiu wielokrotnie przez ostatnie lata (dekadę?) próbował namówić mnie do odświeżenia GieKSa.pl i choć często zapalałem się do tego pomysłu, to potem wszystko gasło. Miałem najdurniejszy argument na świecie – merytoryka i tak się obroni. Tak, jakby nie mogło być zarówno merytorycznie, jak i… ładnie. To, że dziś widzicie ostatecznie nową stronę i że jest ona po prostu wizualnie ładna, to zasługa Stęgi (jakby ktoś był zainteresowany, to tutaj jego strona – naprawdę polecam). Stęga oprócz umiejętności graficznych wniósł tak bardzo potrzebną… niecierpliwość. Myślę, że jeśli byśmy dziś nie odpalili nowej strony, to byłby gotowy już nigdy więcej się do mnie nie odezwać, co w sumie było kuszące 😉

Rozgość się na naszej, czyli przede wszystkim Twojej, stronie. Nie wszystko jest jeszcze w 100 proc. gotowe, ale zgodnie z zasadą „done is better than perfect” i by nie narażać się na gniew Stęgi – odpalamy! Ku chwale GieKSy!

PS Za wszelkie błędy i niedziałające rzeczy winę ponoszę jedynie ja. Postaramy się je jak najszybciej naprawić. W razie gdybyście znaleźli niedziałające kwestie, to piszcie na maila lub na forum. Dzięki!

Piotr Koszecki – kosa

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

5 komentarzy
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

5 komentarzy

 1. Avatar photo

  Djjdjdjdj

  24 sierpnia 2023 at 07:02

  Super robota! Dziękujemy!

 2. Avatar photo

  Baudolino

  24 sierpnia 2023 at 07:39

  Dzięki wielkie za Waszą pracę! Super robota, a efekt końcowy fantastyczny!

 3. Avatar photo

  3kolory

  24 sierpnia 2023 at 09:19

  No trochę się dzisiaj zdziwiłem co jest grane 😳😁 gdzie nasza strona ???
  Ale super robota wszystko fajnie zrobione…brawo Wy !!

 4. Avatar photo

  Skilu78

  24 sierpnia 2023 at 20:06

  Widać dużą różnicę, naprawdę dobre wykonanie 🙂

 5. Avatar photo

  Maks

  24 sierpnia 2023 at 23:32

  Super sprawa, wielkie graty👍🍻

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga