Dołącz do nas

Piłka nożna

Nie bądź w szoku, spędź poniedziałek na Blaszoku

Avatar photo

Opublikowany

dnia

 

Tytułowym hasłem zapowiadają kibice poniedziałkowy mecz z Chrobrym Głogów. Pierwszym w tym sezonie rozgrywanym przy Bukowej. Start o godzinie 18:00.

Chrobry w pierwszej kolejce mierzył się z Lechią Gdańsk, tracąc aż 4 bramki i przegrywając to spotkanie. W zasadzie główny problem sprawił znany z pierwszoligowych boisk Luis Fernandez, który ustrzelił hattricka. Najgroźniejszymi zawodnikami naszego najbliższego rywala są Machaj, Steblecki i Lebedyński. Więcej o Chrobrym przeczytasz TUTAJ. Warto zapoznać się z kibicowską zapowiedzią, przygotowaną przez Erica Cantonę.

Start Trójkolorowych nie należał ani do najlepszych, ani do najgorszych. Oczywiście brak punktów i strata bramki w sposób znany z zeszłych rozgrywek wzbudził w wielu fanach rozgoryczenie. Jednak mogliśmy usłyszeć również kilka pozytywnych opinii dotyczących gry GieKSy, szczególnie w drugiej połowie. Niestety fatalnie rozpoczął zmagania Janiszewski, który już w pierwszej połowie wyłapał dwie żółte kartki i mocno przyczynił się do straty punktów. Na co stać GieKSę w tym sezonie? Na pewno na wygrane z Chrobrym i od tego zacznijmy w poniedziałek.

Arbitrem będzie Karol Iwanowicz. Partner kibiców GieKSy – firma Superbet uważa, że to trójkolorowi są faworytem tego spotkania. W oczekiwaniu na mecz zapraszam do trójkolorowego vloga.

W przypadku meczu z Chrobrym z naszej strony będzie:

 • relacja LIVE
 • relacja RADIO darmowa na kanale TV SK1964 na yt
 • relacja pomeczowa
 • konferencja prasowa
 • galeria

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga