31 kolejka: GieKSa w Ząbkach, mecz na dnie w Byczynie, Tychy walczą o utrzymanie

Dodano przez Błażej | 20 maja 2015 08:27
Licznik odwiedzin: 1005

I ligowe zmagania przyśpieszają i kolejna kolejka już w środowy wieczór. GieKSę czeka wyjazd do Ząbek na prawdziwy piłkarski klasyk I ligowy. Nie ma chyba drużyny, z którą częściej mierzylibyśmy się w I ligowych zmaganiach. Mecz o 17:30.

Bardzo ważny mecz na dole tabeli od 16 w Jaworznie gdzie tyski GKS zmierzy się z Chrobrym. Drużyna z Głogowa ostatnio odskoczyła od rywali po wygranej z Sandecją. Tyszanie potrzebują punktów by uciekać przed rywalami i jednocześnie próbować gonić „barażową” Sandecję. Sandecja o 18 podejmuje Olimpię Grudziądz i przekonamy się czy w przypadku niekorzystnego wyniku w Jaworznie gracze z Nowego Sącza będą potrafili poradzić sobie z dodatkową presją. Z drużyn walczących o utrzymanie mecz na dnie tabeli Widzew podejmuje Pogoń. Przegrany z tego meczu żegna się z I ligą. Mecz w Byczynie o 17. Mecze, w których będą jeszcze emocje to przede wszystkim spotkanie w Niecieczy. Termalika po zgarnięciu 3 punktów w Płocku na otwartą drogę do ekstraklasy. Warunek jest jeden wygrać wszystkie mecze do końca. Na pierwszy ogień słabe w ostatnim czasie Wigry Suwałki. Rywale z Płocka bez gry otrzymają 3 punkty za mecz z Flotą.

Ciekawe spotkanie w Gdyni gdzie Arka zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Lubinianie będą chcieli pokazać, że są zdecydowanym faworytem do awansu. Arka „zakończyła” już sezon, więc nie przewidujemy by drużyna gości miała problemy z wywalczeniem 3 punktów. Mecz o 18-30. Kolejne mecze o pietruszkę to Chojniczanka- Stomil (17), Miedź-Bytovia (18).

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*