32 kolejka: GieKSa z 3 punktami, Pogoń Pogoni za Tychami, Zagłębie w TME

Dodano przez Błażej | 24 maja 2015 21:09
Licznik odwiedzin: 968

Wygrana GieKSy 3:0 nad Sandecją to najważniejsza wiadomość dla kibiców GieKSy. Druga połowa była bardzo dobra w wykonaniu podopiecznych Piekarczyka, więc z dużym optymizmem czekamy już na derbowe spotkanie z Tychami.

Zanim rozegramy 33 kolejkę pora podsumować miniony weekend na I ligowych boiskach. Działo się sporo zwłaszcza w górze tabeli gdzie zapadły pierwsze rozstrzygnięcia. Do ekstraklasy awansowało Zagłębie, które otrzymało 3 punkty walkowerem od Widzewa. Lubiniane czekali na wieści z innyc boisk i te były dla nich pomyślne, bowiem Płock tylko zremisował z Chojniczanką 1:1 zdobywając bramkę w 90 minucie. Potknięcie Płocka wykorzystała Termalika, która wygrała 3:2 szalony mecz w Bytowie gdzie po pierwszej połowie było 0:2. W walce o ekstraklasę to drużyna z Niecieczy aktualnie rozdaje karty.

Ciekawie również na dole tabeli gdzie nieoczekiwanie do walki o utrzymanie poważnie włączyła się Pogoń Siedlce. Wygrana 1:0 z Miedzią pozwoliła się zbliżyć do Tychów na 1 punkt. Pogoń ma zapewnione 3 punkty walkowerem z Flotą, więc można powiedzieć, że są dwa punkty na plusie. Ostatni mecz rozegrają z Niecieczą i kto wie czy przy korzystnym rezultacie w Płocka, Nieciecza nie podaruje punktów Pogoni. Tyszanie natomiast skomplikowali sobie sytuację przegrywając spotkanie w Grudziądzu 1:3. Mecz po raz kolejny kończyli w 10tkę. Olimpia dzięki tym punktom zameldowała się na 4 miejscu w tabeli. Blisko czwartej pozycji Dolcan, który pokonał Stomil na wyjeździe 3:1. Bez emocji w Głogowie gdzie Chrobry zremisował 0:0 z Arką.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*