4 kolejka: GieKSa gromi, piłkarskie jaja w Bydgoszczy.

Dodano przez Błażej | 24 sierpnia 2015 14:46
Licznik odwiedzin: 1373

37 bramek padło w 4 kolejce I ligi . 6 z nich na Bukowej gdzie GieKSa zdominowała drużynę z Kluczborka i pewnie wygrała 5:1. Liczymy na kolejne wygrane w następnych meczach. Zwycięstwo nie poprawiło pozycji w tabeli gdyż I liga jest mocno wyrównana na początku rozgrywek i póki, co zajmujemy 8 pozycje. Siedem pierwszych drużyn ma 7 punktów!

Liderem został Zawisza, który rozgromił Miedź Legnica 4:1. Spory udział przy bramkach miał bramkarz gości, który zawalił 3 bramki. Jego interwencję można zaliczyć do klasycznych „piłkarskich jaj”. Miedź jest na ostatnim miejscu w tabeli bez wygranej. Długi czas liderem były Wigry Suwałki, które prowadziły z Bytowią 2:0. Fatalna końcówka spotkania sprawiła, że mecz zakończył się wynikiem 2:2. Kolejną bramkę strzelił Surdykowski, który wraz z Goncerzem jest współ- liderem klasyfikacji strzelców.

Sporo bramek zobaczyli kibice w Sosnowcu gdzie Zagłębie po raz kolejny rozegrało dobry mecz i wygrało z Arką 4:2. Wygrana 3:2 Sandecji z Dolcanem pozwoliła tej drużynie awansować na 4 miejsce w tabeli. Ciekawie było w Głogowie gdzie Chrobry do 80 minuty prowadził z Bełchatowem 1:0 by w dwie minuty stracić dwa gole i przegrać mecz 1:2. Bełchatów powoli odzyskuje dobrą formę i pokazuje, że włączy się do walki o czołowe lokaty. W kratkę póki, co gra Wisła Płock. Wygrywa na wyjazdach a przegrywa u siebie. Tym razem mała sensacja gdyż Płock przegrał z ostatnią w tabeli Pogonią Siedlce 0:2.

Inny zespół z Katowic Rozwój przegrał ze Stomilem 2: 1, jedną z bramek strzelił Kujawa. Ciekawie było w Grudziądzu gdzie Olimpia nie może złapać rytmu w tym sezonie i przegrała tym razem z Chojniczanką 1:2. Kolejne emocje już w środę i czwartek!