5 kolejka: Fatalna GieKSa, lider z bieguna zimna

Dodano przez Błażej | 28 sierpnia 2015 12:41
Licznik odwiedzin: 1954

Nie tak miała wyglądać tabela i nastroje GieKSy po czwartkowym meczu z Pogonią. Porażka 0:2 sprawiła, że GieKSa po raz kolejny zaplątała się w środek tabeli. Rywale z góry tabeli uciekli już na 4 punkty przewagi.

Na czele tabeli Wigry Suwałki, które wypunktowały kolejny raz słabo grającą Arkę 2:0. Wygrana na wyjeździe na pewno cieszy i doda skrzydeł tej nieobliczalnej drużynie. Drugie miejsce zajmuje Bełchatów, który kolejny raz wygrał mecz dzięki bramkom strzelonym w końcówce. Tym razem ofiarą Bełchatowian padł Zawisza, który skapitulował w 82 i 86 minucie. Wynik 2:1 dla GKS.

Sporo emocji w końcówkach innych spotkań. Sosnowiec grający na Kluczborku już witał się z 3 punktami, kiedy to Deja doprowadził do remisu w ostatniej sekundzie spotkania. Również sporo szczęścia miała Miedź, która po strzale Bartczaka pokonała Wisłę Płock 1:0 w 90 minucie. W innych spotkaniach dwa remisy 1:1. Olimpia nie sprostała Dolcanowi, który kolejny mecz rozgrywał na wyjeździe. Chrobry w 10tkę wyszarpał remis na trudnym w tym sezonie terenie w Nowym Sączu.

Najlepsze wrażenie w tej kolejce zrobiła Chojniczanka, która pewnie i gładko wypunktowała Rozwój 3:1 tracąc bramkę w 90 minucie spotkania. Spotkanie Stomilu z Bytowią zostało przełożone na inny termin.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*