Plusy i minusy po Arce

Dodano przez Shellu | 8 czerwca 2015 11:22
Licznik odwiedzin: 1988

GKS Katowice zremisował bezbramkowo w ostatnim meczu sezonu 2014/15. To nie był dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu i tak naprawdę cudem udało się uniknąć porażki. Oto, co pozytywnego wyciągnęliśmy z tego meczu, choć te pozytywy wynikają niestety z negatywów.

Plusy:
+ Szczęście – Arka miała kilka setek, do tego rzut karny. Naprawdę ten mecz można było przegrać i 0:3.
+ Dobroliński – najlepszy zawodnik w naszym zespole. To on uratował GieKSę przed porażką, broniąc w kilku sytuacjach sam na sam, no i oczywiście jedenastkę (którą sam sprokurował).
+ Koniec sezonu – nareszcie. Ta gra o nic jest po prostu mega męcząca.

Minusy:
– Fatalna obrona – nie wiemy, gdzie myślami byli Kamiński i Jurkowski, ale na pewno nie na Bukowej. Tyle miejsca, ile zostawiali rywalom na prostopadłe podania nie ma prawa przydarzyć się w żadnej lidze.
– Słaby rywal dominuje – Arka pogrążona w mega kryzysie musiała przyjechać na drugi koniec Polski, by popykać sobie spokojnie piłkę i generalnie rozegrać bardzo dobry mecz.
– Brak okazji bramkowych – katowiczanie na tym tle spisali się bardzo słabo i praktycznie ani razu nie zagrozili bramce Skowrona.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. mobil — 8 czerwca 2015 @ 14:26

    Teraz widzisz ”znafco”,amatorze położyłeś krzyk na poniektórych a przyczna tkwi zupełnie gdzie indziej(ale nie ułatwię ci zadania za prostackie zachowania).

 

Dodaj komentarz

*