Plusy i minusy po Sandecji

Dodano przez Shellu | 25 maja 2015 17:28
Licznik odwiedzin: 1292

W meczu z Sandecją GKS zdobył trzy punkty i wygrał zdecydowanie. W tym spotkaniu mogliśmy dostrzec kilka pozytywów, ale też nieprzesłonięte zostały dwie sprawy, które są na minus.

Plusy:
+ Wysoka wygrana – GKS dawno nie zwyciężył w tak przekonujący sposób. Trzy bramki strzelone i zero straconych rzadko się zdarza!

+ Wypunktowanie rywala – katowiczanie jak rasowy bokser czekali, czekali, walka była wyrównana, by w samej końcówce zadać dwa nokautujące ciosy.

+ Gozno znów strzela – zawodnik na wiosnę miał zaledwie dwa strzelone gole. Teraz dołożył dublet celną główką i pewnie egzekwowanym rzucie karnym.

+ Decyzje Wołkowicza – pomocnik w jednej z akcji nie dośrodkował tylko zdecydował się na strzał – prosto w ręce bramkarza. Po upływie minuty czy dwóch miał podobną sytuację i nie zraził się. Wszedł w pole karne i strzelił pięknego gola.

Minusy:
– Przeciętna postawa – co by nie mówić, to nie był wybitny mecz GKS. Gdyby rywal był mocniejszy, trzy punkty wcale nie byłyby takie oczywiste. Przez większość spotkania pojedynek był wyrównany, a Sandecja miała swoje okazje.

– Agresja Frańczaka – dużo szczęścia miał ten zawdonik, że nie wyleciał z boiska. Po minucie od ujrzenia żółtej kartki znów zaatakował agresywnie rywala i tylko dzięki pobłażliwości Pawła Pskita zawdzięcza to, że nie dostał czerwonej kartki.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*