Plusy i minusy po Stomilu

Dodano przez Shellu | 18 maja 2015 14:54
Licznik odwiedzin: 1497

GKS Katowice przegrał ze Stomilem Olsztyn 0:1. Spotkanie jednak spokojnie nie musiało się zakończyć takim wynikiem, a nawet nie powinno. O porażce zadecydowały jednak kwestie, o których piszemy w sekcji „minusy”. Zadowoleni jednak możemy być z postawy zawodników na stadionie w Ostródzie.

Plusy:
+ Dominacja
– GKS zagrał dobre spotkanie w Ostródzie i przez większość meczu przeważał. Stomil momentami nie potrafił podejść bliżej niż 40 metrów od naszej bramki, a długie piłki, które posyłał padały łupem naszych zawodników.

+ Povilas Leimonas – zagrał świetny mecz w środku pola. Przejmował piłkę, kasował akcje rywali, dobrze rozpoczynał akcje GKS. Litwin spisuje się coraz lepiej.

+ Sytuacje bramkowe – GKS stworzył sobie kilka stuprocentowych sytuacji, głównie po bardzo dobrych akcjach.

+ Waleczność – było to po prostu widać.

Minusy:
– Porażka
– mimo dobrej gry GKS przegrał i wrócił do Katowic bez punktów. I to jest niestety smutny fakt.

– Brak skuteczności – sytuacje bramkowe naprawdę trzeba było wykorzystać. Goncerz, Pitry, Wołkowicz mieli świetne okazje. Faktem jednak jest, że celnych strzałów nie było, bo albo piłka przelatywała obok słupka, albo w niego trafiała, względnie uderzenia były blokowane.

– Adrian Frańczak – mimo że złego meczu nie zagrał, to zawalił krycie przy bramce, a potem jeszcze dostał czerwoną kartkę.

– Zmiennicy – tym razem Januszkiewicz nic nie pokazał (choć próbował), a obecności Ceglarza i Kujawy to nawet prawie nie odnotowaliśmy.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*