Post scriptum do meczu z Sandecją

Dodano przez Shellu | 26 maja 2015 10:25
Licznik odwiedzin: 2265

Dzisiejsze pod scriptum będzie wyjątkowo krótkie, bo co można napisać o meczu na trzy kolejki przed końcem, gdy gra toczy się już tylko o pietruszkę. Odbija się to na całym odbiorze meczu i jedyne, co cieszy to wygrana.

1. GKS Katowice w ostatnich spotkaniach notorycznie gra w ulewach. Tym razem mocny deszcz trwał wyjątkowo długo. Katowiczanie lepiej to wytrzymali i zasłużenie wygrali.

2. Pogoda, słaby sezon, gra o nic. To przekłada się na beznadziejną frekwencje i taką mieliśmy w sobotę na Bukowej. Naprawdę dla postronnego obserwatora na meczach GKS nie ma nic, co mogłoby przyciągnąć. Smutne to, ale taki jest fakt…

3. Na Blaszoku pojawił się więc w pewnym momencie GieKSik w… kominiarce. Ten chuligan nawet prowadził doping.

4. Na meczu byli też kibice Sandecji albo Tychów, kto ich tam wie. Fakt, że Tychy grały w Grudziądzu nie ma żadnego znaczenia. Kibice tego klubu wolą przyjechać na mecz zgody, żeby mieć okazję ponapinać się nieco – pamiętamy w końcu co było z meczem Tychów w Gdyni kilka lat temu.

5. No właśnie – a’propos Tychów. Po porażce tego zespołu i Sandecji utrzymała się pięciopunktowa przewaga nowosądeczan na znajdującą się w strefie barażowej ekipą Tomasza Hajty. Za to nieoczekiwanie na jeden punkt do tyszan doszła Pogoń Siedlce. Fakt, że przed siedlczanami jeszcze tylko jeden mecz (w Niecieczy) i gratisowe trzy punkty za mecz z Flotą powoduje, że spotkanie derbowe dwóch GKS-ów zapowiada się dla tyszan jak mecz o życie. Oj, będzie ciekawie…

6. Sandecja nie grała źle, ale nie miała zawodnika, który mógłby wykończyć akcje. „Nie mamy armat, tylko ślepe naboje” – mówił po meczu trener Dariusz Wójtowicz. Idealnie to podsumował.

7. Powiedział też, że liczy na GieKSę w starciu z Tychami, bo to może być „jakaś szansa dla Sandecji”. Naprawdę przykro się słucha, jak trener nie wierzy w swój zespół, tylko musi się posiłkować wiarą w rywali.

8. Jednym z najlepszych zawodników na boisku był Maciej Bębenek. Po meczu przeprowadziliśmy wywiad z zawodnikiem Sandecji. Zapytany o plotki, że GKS jest nim zainteresowany powiedział „też słyszałem takie plotki”. Powiedziałem mu, że zapraszamy do GKS, na co zareagował uśmiechem. Przydałby się taki zawodnik.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Sebastian — 28 maja 2015 @ 09:03

    Co do frekwencji to nasuwa się tylko jedno pytanie… Gdzie Kurwa Ci wszyscy ludzie którzy na FB polubili akcje “stadion dla Katowic” ??? !!!!

  2. mari — 27 maja 2015 @ 20:19

    JO POWIEM TAK, FREKFENCJA ŻENADA, NICH MI NIKT NIE GODO ŻE SZPIL W TV, CIULATO POGODA, MACZ O PIETRUSZKA, SŁABY SEZON – BO NIE TAK TO POWINNO WYGLĄDAĆ ! ! ! TAK TO WIELCE WOJUJECIE, HASŁA TYPU: GieKSa TO MY, STADION NA 25 TYŚ I CO W DUPIE TO MO 80% TYCH CO MIANUJĄ SIĘ GIEKSIARZAMI ? WSTYT PANOWIE, WSTYT ! ! !

 

Dodaj komentarz

*