Post scriptum do meczu z Wigrami

Dodano przez Shellu | 4 sierpnia 2015 18:53
Licznik odwiedzin: 2060

Od meczu z Wigrami minęły już 3 dni, wracamy więc do tego spotkania w pierwszym tegosezonowym PS-ie, a od jutra żyjemy – i to mocno – sobotnim meczem z Zagłębiem Sosnowiec!

1. Przed meczem odbieraliśmy stałe akredytacje na sezon na Bukowej. Trzeba przyznać, że jest ona… solidna, twarda niczym listwa. Na pewno się nie porwie i dobrze 🙂

2. GieKSie z Wigrami się w lidze nie wiodło. W poprzednim sezonie z tym rywalem nie zdobyliśmy ani punktu, ani bramki. Teraz już po 28 minutach na koncie były dwa trafienia i… dość pewne trzy punkty. Katowiczanie nie spowodowali u kibiców drżenia o wynik.

3. Już za 8 dni GKS zmierzy się z Wigrami w Pucharze Polski. To spotkanie było znakomitym preludium do pojedynku pucharowego. Piłkarze GKS spisali się na medal. Pamiętajmy, że w rozgrywkach pucharowych w Suwałkach udało się wygrać. Dwa lata temu pokonaliśmy tam zespół gospodarzy 2:0.

4. Przeszła taka refleksja patrząc po meczu na zawodników Wigier, że głupio tak przejechać całą Polskę, by dość szybko być pozbawionym złudzeń. Niestety zaraz przyszła druga refleksja, że my to samo przeżyliśmy w kwietniu…

5. Młodociani redaktorzy strony Wigier bardzo emocjonowali się meczem. Tym razem wracali jednak do domu smutni.

6. GieKSa zanotowała piąty z rzędu mecz bez straty bramki. Pojedynki z Sandecją, Tychami, Arką, Rozwojem i Wigrami są na olbrzymi plus dla Rafała Dobrolińskiego. Naprawdę niesmaczne jest nawoływanie przez niektórych kibiców do zmiany bramkarza, bo „wypluł” jakąś piłkę.

7. Ogólnie na stadionie zapanowała wielka radość, bo dawno nie widzieliśmy tak pewnie grającej GieKSy. Naprawdę – nawet mimo słabego początku meczu – miło się na to patrzyło.

8. Konferencję oraz wywiady pomeczowe po raz pierwszy poprowadził Maurycy Sklorz. To, że czasami się chłopak zawiesił czy ewentualnie zamieszał to żaden problem – każdy ma prawo być poddenerwowany. Natomiast fajnie by było jakby Maurycy popracował nad samą dykcją, bo sposób mówienia wyglądał na mocno nienaturalny. W każdym razie życzymy powodzenia!

9. Przy okazji przepraszamy jedną z pracownic klubu Sandrę za to, że przez nasze pomysły związane z materiałami na stronę miała lekkie problemy. No i dziękujemy za pomoc!

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*