Wykorzystać osłabienie i fatalną passę Dolcanu!

Dodano przez Witek | 19 maja 2015 17:40
Licznik odwiedzin: 1250

Najbliższym rywalem, w ramach trzydziestej pierwszej kolejki rozgrywek I ligi, GKS-u Katowice będzie zespół Dolcanu Ząbki. Ząbkowianie mają jeden punkt mniej niż nasza drużyna i zajmują dziesiątą pozycję w ligowej tabeli – o jedno miejsce niżej niż GieKSa.

Sytuacja Dolcanu od momentu inwestowania w klub przez Sławomira Dolińskiego jest bardzo stabilna finansowo, piłkarze w zamian starają się „zameldować” na koniec sezonu w górnej części tabeli. W przerwie zimowej obecnego sezonu z funkcji trenera ze względów osobistych zrezygnował Marcin Sasal, którego zastąpił Dariusz Dźwigała.

Drużyna z Ząbek, w ostatnich trzech meczach zanotowała fatalną passę, przegrywając po 0:2, z Zagłębiem (wyjazd), Chrobrym (u siebie) i Olimpią (wyjazd).

 

W meczu z Olimpią drużyna rozpoczęła mecz w następującym zestawieniu:

Mateusz Kryczka – Mateusz Długołęcki, Piotr Klepczarek, Rafał Grzelak – Damian Jakubik, Szymon Matuszek, Adrian Łuszkiewicz, Paweł Tarnowski, Bartosz Osoliński, Rafał Włodarczyk – Patryk Mikita.

Z wymienionego składu na pewno nie zagrają: obrońca Piotr Klepczarek, który w ostatnim meczu z Olimpią Grudziądz otrzymał ósmą żółtą kartkę, oraz najlepszy strzelec Dolcanu Grzegorz Piesio (sześć goli), który w meczu z Chrobrym zobaczył czerwony kartonik za brutalny faul.

 

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*