Dołącz do nas

Kibice

Baník – Pribram: Kibicowsko

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Rzadko się zdarza by w Ostrawie wydarzenia boiskowe przyćmiewały to co się dzieję na trybunach, zazwyczaj to stadion tętni życiem a na boisku rozgrywanie są niezbyt okazałe zawody. Tym razem było nico inaczej, na trybunach zasiadło 4470 kibiców, zabrakło niestety gości którzy i w meczach u siebie nie zachwycają liczbowo. Doping średni,  oflagowanie przyzwoite, do tego na „głównej” pojawiły się okolicznościowe transparenty z nazwami 3 upadłych ostrawskich klubów (FC Vitkowie, FC NH Ostrava, TJ VOKD Ostrava) przy każdej z nazw widniał także napis czarny krzyż, całość dopełniał czwarty transparent zawierał nazwę Baníka wraz ze znakiem zapytania, po chwili transparenty się „schowały” a na ich miejsce pojawił się piąty „Ostrava – miasto sportu !?!” w którym zamiast charakterystycznych 3 wykrzykników pojawił się jeden pytajnik. Oprawa dość czytelna, dająca do zrozumienia miastu że jeśli szybko czegoś nie zacznie robić w sprawie stadionu Baník może dołączyć do upadłej trójki. Poza tym na trybunach raczej wiało nudą. Działo się natomiast na płycie boiska, mecz dwóch drużyn zagrożonych spadkiem musiał budzić emocje, obronną ręką wyszli z niego piłkarze Baníka którzy spotkanie wygrali 2-0. Za tydzień arcyważny mecz w Teplicach który w tabeli może wiele wyjaśnić, na tą chwilę gdy kolejka jest w toku nie będę jednak rozwodził się nad układem sił bo jeszcze dziś wiele się może zmienić.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piłka nożna

GKS Katowice – Lechia Gdańsk Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

07.04.2023 Katowice

GKS Katowice – Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)

Bramki: 90. Jędrych

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Kuusk, Komor (61.Jaroszek), Repka, Rogala– Błąd 89. Shibata), Kozubal, Marzec (52.Aleman) – Bergier (89. Mak)

Lechia Gdańsk: Sarnavskyi- Olsson, Chindris, Zhelizko, Mena, Kapić (86. Koperski), Kałahur, Bugaj (86. Fernandez), Bobcek (69. Zjawiński), Khlan (69.Sypek), Neugebauer (60. D’arriego)

Żółte kartki:  Jędrych – Zhelizko, Khlan, Koperski

Czerwona kartka: Kuusk

Sędzia: Tomasz Marciniak (Płock)

Widzów:

 

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  01.04.2023 Sosnowiec

  Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 0:4 (0:1)

  Bramki: – Kozubal (14), Rogala (49), Marzec (55), Aleman (74)

  Zagłębie Sosnowiec: Szewczenko- Suchockyj, Dowhyj, Polarius (65. Valencia), Janota (71. Guezen), Fabry (46. Wrzesiński), Bonecki, Matynia (65. Caliński), Szostek, Rozwandowicz, Sokół (65. Biliński)

  GKS Katowice: Kudła – Wasielewski (69. Aleman), Jędrych, Kuusk, Komor, Repka (77. Shibata), Rogala– Błąd (82. Pietrzyk), Kozubal, Marzec (77.Mak) – Bergier (77. Arak)

  Żółte kartki: Bonecki, – Błąd,

  Czerwona kartka: Bonecki

  Sędzia: Łukasz Gajda (Zgierz)

  Widzów: 8947

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Prima Aprilis w wykonaniu GieKSy

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do pierwszej galerii z Sosnowca. GieKSa w Świętej Wojnie wygrała 4:0, a zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

   

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga