Dołącz do nas

Felietony

Komentarz do „zmiany” właściciela

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Jak wszyscy wiemy spółka GKS GieKSa Katowice S.A. jest obecnie notowana na rynku New Connect i dzięki temu trochę więcej informacji dociera do nas – zwykłych kibiców.  W dniu wczorajszym opublikowany został komunikat spółki, w którym Zarząd poinformował o zmianach w akcjonariacie spółki.  Dotychczasowy główny akcjonariusz Centrozap S.A. (obecnie już IDEON S.A.) sprzedał wszystkie swoje akcje spółce Trust Trading sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, za cenę 0,97 zł za akcję.

Na pierwszy rzut oka informacja dla nas kibiców powinna być pozytywna, przecież naszym głównym postulatem jest wycofanie się Centrozapu z naszego ukochanego klubu. Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi członków zarządu, adresu siedziby spółki, można zauważyć, że tak naprawdę ta transakcja niczego nie zmienia. Wśród osób zarządzających pojawiają się nazwiska, które bardzo łatwo można powiązać z różnymi spółkami powiązanymi z Centrozapem i p. Ireneuszem Królem.

Bardzo ciekawe jest też to, po jakiej cenie sprzedawano te akcje. Czy jakiś zewnętrzny inwestor zgodził by się zapłacić cenę prawie 5 razy wyższą od ceny na rynku New Connect (cena jednej akcji oscyluje w granicach 20 groszy)?

Po analizie tych informacji wniosek nasuwa się tylko jeden. Transakcja sprzedaży akcji przez Centrozap w żadnym wypadku nie oznacza tego, że nasze postulaty zostały spełnione. Ireneusz Król w dalszym ciągu kontroluję spółkę…

Bart

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Galeria Piłka nożna

Komplet kibiców na Bukowej

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do obszernej galerii z Bukowej. GieKSa pokonała Wisłę Kraków 5:2, a spotkanie oglądał komplet publiczności. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

    Kontynuuj czytanie

    Zobacz również

    Made with by Cysiu & Stęga