Dołącz do nas

Piłka nożna

Noty i opisy piłkarzy za Podbeskidzie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Inwazja na Bielsko już za nami. Wynik mógł być lepszy, mimo mało ofensywnej pierwszej połowy. Znów dobrą robotę zrobiła ławka GieKSy. Poniżej oceny za to spotkanie.

Dawid Kudła – 6,44
Ciężko go winić za bramkę. Patrząc kilkukrotnie na powtórkę, wydaje się, że był mocno zasłonięty, a kilku zawodników mogło odbić piłkę. Dodatkowo Komor zaliczył siatkę. Doskonale obronił strzał rywala w doliczonym czasie gry.

Marcin Wasielewski – 6,04
Ten mecz był dla niego bardzo dziwny. Miałem wrażenie, że nieco uparł się na niego arbiter i w kilku sytuacjach dla zasady jego atak potraktował jako faul, a przeciwnika jako zgodny z przepisami. Bronił całkiem dobrze. W drugiej połowie uaktywnił się z atakami.

Bartosz Jaroszek – 5,48
Zdarzało mu się w tym meczu kryć na radar i dać się ograć rywalowi, bez konsekwencji. Grał tak, jak przyzwyczaił kibiców.

Arkadiusz Jędrych – 6,20
Zagrał podobnie jak Jaroszek. Szkoda, że nie miał okazji po stałych fragmentach, to może wyręczyłby Araka.

Aleksander Komor – 6,01
Mocno aktywny w ofensywie. Nawet zdobył bramkę, szkoda, że z pozycji spalonej. Pechowo ustawiony przy straconej bramce zaliczył siatę. Dobrze wprowadzał piłkę w drugiej połowie do gry.

Grzegorz Rogala – 5,90
Szkoda jego niewykorzystanych sytuacji, bo mógł zamknąć mecz. Świetnie pokazywał się do grania i w pełni wykorzystali koledzy jego możliwości wydolnościowe. Miał dużo miejsca, bo rywale nie wyrabiali.

Adrian Błąd – 4,92
Chyba najsłabszy występ Adriana w tym sezonie, na co wydaje się, że miała wpływ gra Araka kosztem Bergiera. Niestety dużo nie wychodziło. Dobrze grał w defensywie.

Antoni Kozubal – 5,79
W drugiej połowie się obudził i wyglądało to bardzo fajnie, ale w pierwszej nie za bardzo miał pomysł na rozgrywanie akcji.

Oskar Repka – 6,17
Zajęty Jodłowcem, co wyrzuciło go z gry takiej, jaką w tym sezonie widzieliśmy. Dobrze sobie w tej roli poradził. Później przesunięty na obronę, gdzie również się dobrze spisywał.

Mateusz Mak – 4,77
Kompletnie niewidoczny, podobnie jak Błąd. Wydaje się, że na jego grę również miał wpływ bezbarwny Arak.

Jakub Arak – 2,80
Cóż mówić, trener powie swoje, ale z perspektywy sektora był po prostu beznadziejny w tej pierwszej połowie.

Sebastian Bergier – 7,29 (zagrał od 58. minuty)
W końcu bramka, gdzie był świetnie ustawiony i tylko przypieczętował dośrodkowanie Shibaty. Fantastycznie obsłużył również kolegę w doliczonym czasie, ale ten zmarnował kapitalną okazję. Miał możliwość zagrać na zmęczonego rywala.

Mateusz Marzec – 6,05 (zagrał od 58. minuty)
Dobre wejście. Również aktywny w akcjach ofensywnych, chociaż czasem można było odnieść wrażenie, że też sędzia się nad nim pastwi jak nad Wasielewskim.

Shun Shibata – bez oceny (zagrał od 73. minuty)
Świetna zmiana, ale ciężko się pogodzić z tymi zmarnowanymi sytuacjami w końcówce. Trzeba mieć na uwadze, że zrobił świetną robotę przy bramce Bergiera. Zaczyna nam się rozgrywać.

Bartosz Baranowicz – bez oceny (zagrał od 73. minuty)
Dobra zmiana. Ożywił grę. Czekamy na więcej minut, bo można odnieść wrażenie, że będą z niego ludzie.

Adrian Danek – bez oceny (zagrał od 90. minuty)
Zmiana z uwagi na kartkę.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga