Dołącz do nas

Piłka nożna

Noty i opisy po Sandecji

Avatar photo

Opublikowany

dnia

GieKSa zremisowała z Sandecją, która jest najgorszą drużyną w lidze. Wynik fatalny i tłumaczenie o punkcie na wyjeździe w tym wypadku nie przejdą. Zawodnicy spisali się po prostu średnio, a fatalna murawa nie może być wymówką.

Dawid Kudła – 5,5 (4,00)
Ciężko doczepić się o straconego gola, bo zawinił głównie duet Jaroszek i Brzozowski z kryciem. Oprócz tego pewny występ, w porównaniu do poprzednich meczów wydaje się, że wraca do standardowej dyspozycji.

Dawid Brzozowski – 3,5 (3,06)
Współodpowiedzialny za straconego gola. Kilka wyjść ofensywnych miał całkiem dobrych. Można trochę ponarzekać za defensywę, ale wolę jego niż Dudzińskiego jako młodzieżowca.

Bartosz Jaroszek – 3,0 (2,93)
Niestety popełnił kluczowy błąd w kryciu, co poskutkowało stratą bramki. 

Arkadiusz Jędrych – 4,5 (3,5)
Występ można podsumować jako średni, jednak nie podoba mi się cała ta historia z urazem. Z jednej strony grał i narażał drużynę, a z drugiej jak był karny to oddał go Arakowi – dalsze losy historii znamy. Uważam decyzję jego, jak i sztabu na minus. Super, że kapitan cechuje się charakterem i chce grać ponad wszystko, ale było to dość nieodpowiedzialne. Na plus zgranie piłki w stronę bramki przy golu.

Michał Kołodziejski – 5,0 (2,63)
Poprawny występ, choć jest się do czego przyczepić. Najlepszy ze stoperów w tym meczu, ale nie był to wielki wyczyn. Strzelił bramkę rywalem.

Marcin Wasielewski – 5,0 (3,60)
Nie grał na swojej pozycji i to było widać. Zdecydowanie lepiej radzi sobie z prawej strony. Grał tak, jak w ostatnich meczach – dużo biegał i starał się szarpać.

Rafał Figiel – 3,0 (2,66)
Duże rozczarowanie. Od środka pola i rozgrywającego wymagamy po prostu więcej, a tego nie widać. Ładny, mocny strzał z wolnego w drugiej połowie.

Adrian Błąd – 5,5 (3,36)
Miał dobre dośrodkowania z rzutów wolnych. Po jego dograniu z rogu zdobyliśmy bramkę. Mimo wszystko mecz skończył się rozczarowująco i wydaje się, że na tle takiego rywala, tych groźnych akcji powinno być po prostu więcej.

Marko Roginić  – 3,0 (3,02)
Grał? Podobno tak.

Mateusz Marzec – 5,0 (3,63)
To po jego zagraniu był rzut karny, ale poza tym był mało widoczny.

Jakub Arak – 2,0 (2,20)
Nie jestem w stanie zrozumieć, jak można tak fatalnie wykonać rzut karny. Dobitka to była kwintesencja jego występu. Stratę punktów w tym spotkaniu możemy zapisać na jego konto. Zawodnik z takim doświadczeniem…

Oskar Repka – bez oceny (zagrał od 61. minuty)
Ciężko patrzy się na jego grę. Wydaje się mieć problemy z koordynacją. Dużo niedokładności.

Dominik Kościelniak – bez oceny (zagrał od 74. minuty)
Wydaje się, że jego czas powoli mija. Cień zawodnika sprzed kontuzji.

Sebastian Bergier – bez oceny (zagrał od 74. minuty)
Na pewno wypracował więcej niż Roginić.

Grzegorz Rogala – bez oceny (zagrał od 81. minuty)
Wracaj Panie Rogala po kontuzji.

Daniel Dudziński – bez oceny (zagrał od 81. minuty)
Wracaj Panie Dudziński do macierzystego klubu.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga