Dołącz do nas

Piłka nożna

Noty i opisy po Zagłębiu

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przy takim meczu nawet człowiek nie ma ochoty na dłuższy wstęp. Przegrana w słabym stylu. Poniżej moje i Wasze oceny poszczególnych zawodników.

Dawid Kudła – 3,0 (1,64)
Na początku spotkania bardzo niepewny z wydawało się prostą interwencją, co było tylko wstępem do katastrofalnego błędu, który po prostu nie powinien się zdarzyć. Przy drugiej bramce miał bardzo trudne zadanie.

Marcin Wasielewski – 4,5 (3,20)
Kilometrów w nogach na pewno kilka zrobił, ale czy to przełożyło się na jakieś konkrety? Druga połowa na pewno lepsza w jego wykonaniu niż pierwsza. Druga stracona bramka padła z jego strony.

Bartosz Jaroszek – 3,0 (1,79)
Fatalne zachowanie przy drugiej bramce. Sytuacja była stykowa i sędzia mógł wskazać przewinienie rywala, ale złota zasada jest jedna – faul jest wtedy, kiedy arbiter użyje gwizdka. Przez to stracił pozycję i dał się ograć rywalowi.

Arkadiusz Jędrych – 6,0 (3,87)
Najlepszy nasz stoper w tym meczu, ale czy to jakieś wyróżnienie? Bramka z karnego również wpływa na wystawioną ocenę. Wrzucony przez rywala w bandy za bramką. Na szczęście obeszło się bez kontuzji, ale dlaczego tylko Jaroszek zareagował na to?! Trudno się dziwić, że kibice narzekają na „team spirit” po tego typu akcjach.

Daniel Tanżyna – 4,5 (2,84)
Wydaje się, że nieco za bardzo dawał się wciągnąć rywalom i ta defensywa kulała, chociaż kilka razy w drugiej połowie ładnie wyszedł z akcją ofensywną.

Zbigniew Wojciechowski – 3,5 (2,30)
Bezjajeczny występ, w dodatku zakończony bardzo groźną kontuzją. Oby nic poważnego się nie stało, bo wyglądało to wręcz fatalnie.

Daniel Dudziński – 3,5 (2,57)
Nie wiem, gdzie on był w tym meczu i nie umiem się do niego przekonać. Nie wiem, czy to tylko moja perspektywa, ale po prostu widzę u niego straty i złe decyzje w możliwie groźnych szybkich atakach.

Rafał Figiel – 3,0 (2,75)
Niestety podsumowaniem jego występu był wyrzut z autu z końcówki meczu. Rozczarował.

Dominik Kościelniak – 3,0 (2,43)
Brakuje mu czegoś po kontuzji, tej pewności siebie i przekonania, że może zrobić większą różnicę na boisku. Ciężko się patrzyło na jego występ w tym meczu.

Mateusz Marzec – 3,5 (3,29)
Ten mecz był po prostu słaby w jego wykonaniu, ale w mojej opinii, to cała formacja ofensywna po prostu zawiodła.

Jakub Arak – 3,0 (2,61)
W pierwszej połowie to odgrywał rolę biegacza, bo koledzy mu nie pomagali w budowaniu akcji ofensywnych. Coś tam gdzieś dzwoniło w drugiej odsłonie, ale konkretów nie było.

Marcin Urynowicz – bez oceny (zagrał od 61. minuty)
Zrobił w tym czasie więcej niż koledzy od początku meczu. Wywalczył karnego. Mam nadzieję, że dostanie więcej szans.

Sebastian Bergier – bez oceny (zagrał od 61. minuty)
Był aktywny od początku, ale konkretów podobnie jak Arak, zero.

Michał Kołodziejski – bez oceny (zagrał od 71. minuty)
Jeżeli stoper zmienia lewego wahadłowego, to znaczy, że wzrok kierujemy na dyrektora Góralczyka. Chociaż miał już momenty na lewej stronie podczas II ligowych zmagań. Ten występ był poprawny.

Marko Roginić – bez oceny (zagrał od 78. minuty)
Głównie go zapamiętałem z tego, że złapał rywala spadającego na głowę po walce o górną piłkę.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

2 komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

2 komentarze

 1. Avatar photo

  Gorol

  3 marca 2023 at 13:50

  nie jestem najmądrzejszym człowiekiem

 2. Avatar photo

  Gorol

  3 marca 2023 at 18:41

  Widzę że admin ma poczucie horroru.
  Prawda.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga