Dołącz do nas

Piłka nożna

Opinie z social mediów #15 – Łęczna

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Doczekaliśmy się pierwszej wygranej GieKSy od niepamiętnych czasów. Zapraszam do zapoznania się z wybranymi opiniami kibiców po spotkaniu z Górnikiem Łęczna.

Twitter

Kazimierz Kordecki @Kazimierz19900
„Czy ten mecz różnił się czymś od poprzednich których nie wygraliśmy? Tak na prawdę tylko tym,że za Araka wszedł Bergier który umie strzelać bramki. Niby zwycięstwo,ale bez emocji. A zachowanie Góraka na konfie to jest już wyższa skala absurdu.”

Yaro @OldTrafford1964
„Takie to zwycięstwo bez smaku, końcowy gwizdek, trener Górak obrażony do tunelu i miłego weekendu dla obecnych. Przynajmniej utrzymanie na wyciągnięcie ręki.”

osqarek @osqarek
„Ta wygrana mi przypomina jeden mecz: mecz z Olimpią Grudziądz w listopadzie 2017 roku. Wtedy po porażkach w 2 meczach derbowych z rzędu po wygranej uciszał trybuny Wojciech Kędziora, zobaczamy co powie Górak. Nic jednak nie zmienia faktu że RAFAŁ GÓRAK MUSI ODEJŚĆ!”

Przemek @Przemek1964
„Przerażające, a ten substytut trenera będzie się woził teraz jak by był Ancelottim, bo wygrał po pół roku mecz w polskiej pierwszej lidze …”

Facebook

Przemysław Malina Malinowy
„Kto i tak się ma pakować??? —–> Górak out!!”

Dawid Wengrzyk
„Dobry weekend , Gieksa wygrała , Górnik wygrał , Ruch przegrał”

Robert Gacmanga
„Jedno pytanie. Dlaczego Górak dzisiaj latał przy ławce jak opentany. A w meczu z Odrą nie wylazł z dziury??”

Paweł Gałuszka
„Górak do widzenia”

Daniel Lipok
„Górak out !”

Forum

Piotrek Pna
„Jedna wygrana niczego nie zmienia – Górak dalej do wypierdolenia…”

BuryBRW
„Nie no, Górak to jednak specjalista. Nie każdy inne wygrać chociaż jeden mecz w ciągu pół roku. Zwracam honor, niesłusznie w niego wątpiłem. Ech, ale z niego zaprzeczenie jakiejkolwiek idei profesjonalizmu. Bawi się w jakieś przepychanki słowne z kibicami, a nie rozumie pewnej różnicy – on dostaje za to pieniądze, a my jeździmy za GieKSą w wolnym czasie i jeszcze za to płacimy. Dlatego to my możemy od niego wymagać, a on powinien przestać próbować nas pouczać.”

Addie96
„W drugiej połowie Łęczna z jakiegoś powodu zaczęła się bawić w Barcelonę, co nam mocno ułatwiło grę, ale o pierwszej połowie wcale bym nie powiedział, że zasłużyliśmy na 2:0, ani że potem pewnie kontrolowaliśmy ten wynik. Ot po prostu bramkarz rywali nam pomógł przy obu golach, a poza tym mecz jak wiele innych w tej rundzie, jedynie wynik inny.”

Izmo
„Gość od lutego zdobył 7 na 27 punktów i pyta czy jest luzik?”

Antek_Antuan
„Dzisiejszy przepis na sukces = gra średnia + Łęczna mega słaba. Wielkiego meczu nie zgraliśmy, ale ważne 3 punkty. Za chwilę chłopaki mają wakacje.”

tombotleg
„Nauczyli się ligi?, w każdym razie wynik sensacyjny dla przeciętnego kibica w PL.”

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga