Dołącz do nas

Felietony Piłka nożna Wideo

Post scriptum do meczu w Pruszkowie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Za nami kolejny wyjazd w tym sezonie, więc czas na tradycyjne „Post scriptum”.

 1. Na poniedziałkowy wyjazd do Pruszkowa, było tylu chętnych, że pojechałem… tylko z Madziarą, która standardowo robiła dla Was zdjęcia, a ja zabrałem się za relację meczową i live.
 2. Warto wspomnieć, że moja przygoda z redakcją zaczęła się właśnie od wyjazdu do Pruszkowa w 2017 roku. Wtedy to ja pomagałem, robiąc zdjęcia z powodu braku fotografa, a teraz sam szukam osób do pomocy 🙂
 3. Z racji, że mój samochód już od miesiąca jest zepsuty i nie wiadomo, kiedy wróci do łask, zacząłem szukać transportu, co tym razem nie stanowiło większego problemu.
 4. Do Pruszkowa wybrałem się z kibicami z KKN-u. Okazało się, że Grzegorz obchodził w tym dniu 34. urodziny, więc przed wyjazdem złożyliśmy mu życzenia, a Sylwia zadbała o prezent.
 5. W stronę Pruszkowa wyjechaliśmy po 11:00, ale mieliśmy jeszcze kilka spraw do załatwienia i musieliśmy mieć czas na obiad.
 6. Pod stadionem zameldowaliśmy się 50 minut przed meczem, ale po wjeździe na parking samochód zgasł i na miejsce parkingowe musieliśmy je dopchać. Po kilku próbach odpalił, ale te zmartwienie zostawiliśmy sobie na potem.
 7. Nie było czasu, aby zastanawiać się, co się stało, więc ruszyliśmy po odbiór akredytacji.
 8. Tutaj zaczęły się problemy, ponieważ nasze akredytacje odbierało się w kasie, w której kibice kupują bilety i nikt nie chciał nas wpuścić. Następnie nikt na bramie nie wiedział, gdzie jest kamizelka dla fotografa, i Madziara musiała latać z góry na dół po budynku klubowym.
 9. Widoczność z sektora prasowego jest całkiem dobra, ale podpięcie do prądu mają tylko dwa stanowiska koło budki z gniazdkami. Cała reszta bez przedłużacza, nie jest w stanie się podładować.
 10. Ja szybko zabrałem się za robienie raportu do relacji live, ale niestety składów też nikt nie przyniósł, co oczywiście utrudniało pracę podczas meczu.
 11. Piłkarze wygrali to spotkanie 2:0, po bramkach Maka i Błąda, a następnie z kibicami celebrowali zwycięstwo pod klatką gości.
 12. Po meczu udaliśmy się na konferencję i w kierunku Katowic. Samochód na szczęście odpalił i nie stwarzał już większych problemów, a ja mogłem zabrać się za robienie galerii.
 13. Po drodze mieliśmy jeszcze chwilę grozy, gdy kierowca tira przez kilka kilometrów jechał jak pijany i ciężko było go minąć.
 14. W domu byłem po 1:00 w nocy, ale najważniejsze są 3 punkty.
 15. TUTAJ krótka migawka z wyjazdu, a za dwa tygodnie Inwazja na Bielsko.

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga