Dołącz do nas

Felietony

Post scriptum do meczu z Niecieczą

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Kilka słów podsumowujących spotkanie Nieciecza – GKS Katowice i przechodzimy do spotkania z Flotą.

1. Jeden z największych grzechów klubów to wydawanie akredytacji w kasie biletowej. Pisaliśmy o tym nieraz, ale niektórzy, co chcą być profesjonalni zapominają o tak podstawowej sprawie i może to prowadzić do niepotrzebnych napięć, choć tym razem na szczęście ich nie było.

2. Picia na stadion w Niecieczy wnosić nie można, ale wystarczyło, że pani ochroniarz się odwróciła i… już można było.

3. Stanowiska prasowe są na wysokości murawy, gdzie praktycznie nic nie widać. Dlatego my jak zwykle usadowiliśmy się na stanowisku dla kamer – tam dla odmiany widoczność jest świetna, ale było dość tłoczno.

4. Naszą uwagę przez pewien czas przykuwał sędzia liniowy, który biegał po naszej stronie. Trzeba przyznać, że takiego kozaka nie widzieliśmy. Piłkarzy obu drużyn traktował momentami jak śmieci, zwracał się bez szacunku i klasycznie opierdzielał. Nic dziwnego, że raz wk… się Arek Kowalczyk i zrugał arbitra.

5. Piłkarze Niecieczy po meczu cieszyli się, śpiewali jakby już wygrali ligę. Kto wie, może dla nich sezon się skończył, bo przecież w którymś momencie muszą odpuścić albo…

6. No właśnie. Piłkarsko może akurat w tym meczu Nieciecza nie zachwyciła, ale wydaje się, że jest drużyną gotową na walkę o promocję. Pytanie tylko, czy będą chcieli. Rok temu klasycznie odpuścili.

7. Konferencja w klitce, jak zawsze. W przeciwieństwie do innych stadionów, tutaj delikwentów (trenerów) można otoczyć z przodu, z tyłu i z boku i ogólnie zrobić wianuszek wielbicieli.

8. Kibice gości wychodzą po meczu wzdłuż takiego płotu, wzdłuż którego (po drugiej stronie) mogą wychodzić także piłkarze. Dwa lata temu po remisie 3:3 mogło dojść do dużych spięć, tym razem nawet nie było takiego tematu. Ale kto wie, czy kiedyś jak jacyś kibice danego zespołu się wkurzą na piłkarzy, to ta bariera… nie pęknie.

9. Bardzo pomógł nam niecieczański słoń. To z niego filmowaliśmy sektor gości, co posłużyło nam do stworzenia filmiku kibicowskiego 😉

10. Ze zmian – żwirowy parking, który był w poprzednich sezonach teraz został… wybrukowany. Zapewne przez pracowników i materiały Bruk-Betu.

11. Mimo wszystko zabawne by było, gdyby klub z Niecieczy awansował do ekstraklasy…

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Galeria Piłka nożna

Komplet kibiców na Bukowej

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do obszernej galerii z Bukowej. GieKSa pokonała Wisłę Kraków 5:2, a spotkanie oglądał komplet publiczności. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara. 

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

    Kontynuuj czytanie

    Zobacz również

    Made with by Cysiu & Stęga