Dołącz do nas

Piłka nożna

Rycerze Wiosny czy chłopcy do bicia?

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Ostatnie dni przed inauguracją rozgrywek nasi niedzielni rywale spędzili bardzo pracowicie. W środę ełkaesiacy odbyli spotkanie z sędzią piłkarskim przy okazji wypełniając wymóg licencyjny. Jeden z tych wymogów nakłada obowiązek w postaci takich spotkań, na którym zaproszony arbiter przedstawia sporne sytuacje i omawia je szczegółowo piłkarzom. W tym tygodniu piłkarze, sztab szkoleniowy oraz działacze klubowi wzmocnili się również duchowo biorąc udział w specjalnej mszy świętej, którą odprawił w intencji startu ŁKS-u w pierwszej lidze kapelan łódzkiego sportu ksiądz Paweł Miziołek.

Jeśli chodzi o czysto sportowe aspekty przygotowań do startu rozgrywek, to decyzją trenera łódzkiej ekipy,  wszystkie treningi do niedzielnego spotkania z „GieKSą” przy al. Unii odbywają się w samo południe co ma związek z porą niedzielnego spotkania.

Przed niedzielnym spotkaniem nie mogło również zabraknąć wypowiedzi przedmeczowych, w których bije olbrzymi optymizm i entuzjazm związany ze wznowieniem rundy rewanżowej. „Mamy zespół, który może szybko odrobić stratę do bezpiecznego miejsca”  stwierdził trener Zajączkowski zagadnięty przez dziennikarzy o szansę jego drużyny w tej rundzie. Szkoleniowcowi ŁKS-u jednak jakby było mało tak odważnych wyznań, to udzielił jeszcze kolejnej odważniejszej wypowiedzi: „Murawa jest w doskonałym stanie, a my nie będziemy chłopcami do bicia. Uważam, że wiosną wstrząśniemy pierwszą ligą”. Z kolei Zbigniew Domżał, dyrektor klubu, uważa, że choć ŁKS został mocno odmłodzony, to wcale nie oznacza, że będzie słabszy: „Piłkarze, których mamy, chcą grać i wygrywać. I co ważne – powoli, ale systematycznie wychodzimy z kryzysu”. Miejmy nadzieję że ten optymizm wśród łódzkich trenerów i działaczy po niedzielnym spotkaniu zostanie mocno ostudzony przez naszych piłkarzy a piłkarzom i kibicom ŁKS-u Łódź życzymy aby ten oczekiwany marsz w górę tabeli rozpoczął się dopiero od następnego spotkania, które łodzianie rozegrają w Olsztynie.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: [email protected]

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

1 Komentarz
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

1 Komentarz

 1. Avatar photo

  Waleczne_Serce

  9 marca 2013 at 14:21

  Tylko zwycięstwo GKS tylko zwycięstwo !!!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria Kibice

Kibicowska galeria z derbów

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

Zapraszamy do kibicowskiej galerii z derbowego wyjazdu. W Tychach stawiło się 1204 kibiców, w tym wsparcie 5 fanów Banika Ostrava i 34 Górnika Zabrze.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

GKS Tychy – GKS Katowice Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

10.05.2024 Tychy

GKS Tychy – GKS Katowice 2:3 (2:1)

Bramki: Połap (33), Mikita (45+2) – Jaroszek (18), Repka (61), Arak (90+2)

GKS Tychy: Kikolski – Błachewicz, Machowski, Ertlthaler (67. Szpakowski), Radecki, Połap (82. Wojtuszek), Żytek, Bieroński, Tecław, Mikita, Rumin (67. Śpiączka)

GKS Katowice: Kudła – Wasielewski, Jędrych, Komor, Repka, Jaroszek (90+3 Janiszewski)– Błąd (90+3 Shibata), Kozubal, Mak (75. Aleman), Marzec (29. Rogala) – Bergier (75. Arak)

Żółte kartki:

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)

Widzów: 9691

 

  Kontynuuj czytanie

  Galeria Piłka nożna

  Arak wprawił Żółtą Armię w ekstazę!

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  Zapraszamy do galerii z Tych. GKS Katowice wygrał 3:2, a zwycięską bramkę zdobył Jakub Arak w doliczonym czasie gry. Zdjęcia przygotowała dla Was Madziara.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Made with by Cysiu & Stęga