Dołącz do nas

Piłka nożna

W ostatniej kolejce arbiter z Płocka

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Tomasz Marciniak poprowadzi mecz ostatniej kolejki w Chojnicach. Asystentami będą Krzysztof Nejman i Bartosz Tomaszuk. Sędzią technicznym będzie Piotr Pazdecki, a w wozie VAR zasiądą Patryk Gryckiewicz i Ewa Augustyn.

Urodzony w Płocku arbiter karierę rozpoczął w sezonie 2010/11 w III lidze i pracował w niej dwa lata. Sezon 2012/13 to już II liga dla Tomasza Marciniaka. Debiut na zapleczu Ekstraklasy zaliczył w sezonie 2014/15 w Chojnicach. Aż do sezonu 2018/19 łączył pracę w I i II lidze, skupiając się na tej niższej klasie rozgrywkowej. Do tej pory nie udało mu się zaliczyć debiutu w Ekstraklasie.

Sezon 2022/23 w wykonaniu Tomasza Marciniaka to 3 mecze w III lidze, 1 spotkanie w II lidze. W I lidze poprowadził 6 meczów, w których pokazał 26 żółtych kartek (średnia 4,3 kartki na mecz), 1 czerwoną kartkę po dwóch żółtych i podyktował 3 rzuty karne — wszystkie w jednym meczu.

Mecze GieKSy prowadzone przez Tomasza Marciniaka:

Sezon 2018/19
GKS Katowice – GKS Jastrzębie 0:1 (7 żółtych kartek)
Stal Mielec – GKS Katowice 2:0 (2 żółte kartki)
Bytovia Bytów –  GKS Katowice 2:2 (5 żółtych kartek)

Sezon 2021/22
Górnik Polkowice – GKS Katowice 1:1 (2 żółte kartki, 1 rzut karny wykorzystany przez gospodarzy)

Sezon 2022/23
Arka Gdynia – GKS Katowice 2:2 (8 żółtych kartek)

Bilans: 0 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki. Bramki: 4-8

Raport kartkowy

Sztab szkoleniowy GieKSy nie musi martwić się nadmiarem kartek u zawodników. W ekipie gospodarzy zabraknie Davida Niepsuja, który w meczu z Odrą obejrzał 4. żółtą kartkę w sezonie.

Bartosz Jaroszek – 2 CZK, 9 ŻK
Michał Kołodziejski – 1 CZK, 9 ŻK
Oskar Repka – 1 CZK, 5 ŻK
Jakub Arak – 1 CZK, 3 ŻK
Daniel Dudziński – 8 ŻK
Rafał Figiel – 7 ŻK
Marcin Wasielewski – 7 ŻK
Grzegorz Janiszewski – 5 ŻK
Marko Roginić – 5 ŻK
Marcin Urynowicz – 4 ŻK
Arkadiusz Jędrych – 4 ŻK
Dawid Brzozowski – 2 ŻK
Grzegorz Rogala – 2 ŻK
Antoni Kozubal – 2 ŻK
Adrian Błąd – 1 ŻK
Marcin Stromecki – 1 ŻK
Patryk Szwedzik – 1 ŻK
Alan Bród – 1 ŻK
Sebastian Bergier – 1 ŻK

Pogoda

W Chojnicach w trakcie meczu temperatura prognozowana to 17 stopni Celsjusza przy częściowym zachmurzeniu.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga