Dołącz do nas

Piłka nożna

[ZAPOWIEDŹ] Starcie przed obustronną rewolucją?

Avatar photo

Opublikowany

dnia

GieKSa w sobotę rozegra wyjazdowe spotkanie ze Stalą Rzeszów, co zwiastuje bardzo ciekawe spotkanie, przynajmniej zakulisowo, ponieważ w obu zespołach szykuje się rewolucja.

Stal Rzeszów dość nieoczekiwanie włączyła się do walki o baraże, aktualnie tracąc do Arki Gdynia jedno oczko i rozgrywając swój mecz dzień później niż rywal. Trener Myśliwiec cieszy się bardzo dobrą opinią w rzeszowskim środowisku, a jego zespół gra efektowną dla oglądania piłkę. Jak już wiemy z oficjalnych wywiadów, zabrakło porozumienia z zarządem i po zakończeniu sezonu Stal będzie szukać następcy. Kibice GieKSy będą zwracać uwagę na trzech zawodników, którzy mają swoją historię przy Bukowej – Prokić, Michalik i Poczobut. Więcej o naszym rywalu przeczytasz TUTAJ.

Katowiczanie nie zrealizowali swojego „ambitnego” celu utrzymania kolejkę wcześniej niż sezon temu, natomiast są bardzo blisko potwierdzenia swojego udziału w kolejnym, „zacnym” sezonie Fortuna 1 ligi. Szansa na baraże jest iluzoryczna, chociaż klub nawet nie był w stanie poprawnie złożyć dokumentów o ewentualną grę w Ekstraklasie i nie otrzymał licencji. Z drugiej strony ryzyko spadku jest również minimalne i wydaje się, że nawet gol bramkarza w 97. minucie przy tym miał większe szanse powodzenia. W porównaniu do Stali, w GieKSie szykuje się większa rewolucja, ponieważ oprócz trenera, z posadą może pożegnać się dyrektor sportowy oraz aktualny prezes klubu.

Ostatnie spotkanie obu drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem. Jak będzie teraz? Pytanie, czy zawodnicy będą grali z nastawieniem pokazania się jak najlepiej pod kątem przyszłych zmian, czy z motywacją będzie duży problem?

Bukmacherzy stawiają na Stal Rzeszów.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Kliknij, by skomentować
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga