10 kolejka: Derby Katowic, lider w Bydgosczy

Dodano przez Błażej | 25 września 2015 11:32
Licznik odwiedzin: 632

10 kolejka przed nami a w niej ważny mecz, dla GieKSy gdyż na B1 przyjedzie Rozwój Katowice. Derbowe spotkanie będzie dla nas bardzo trudnym meczem ze względu na przeciwnika, brak trenera oraz wszelkie zmiany zachodzące w klubie. Liczymy jednak, że uda się wyszarpać 3 punkty i podnieść swoją pozycję w tabeli.

W piątek dwa inne mecze. Miedź Legnica, która na dobre wychodzi z kryzysu spotka się z Pogonią Siedlce. Ciekawy mecz w Sosnowcu gdzie Zagłębie spotka się z Olimpią Grudziądz. Zobaczymy czy wygrana nad GieKSą przyniesie Olimpii dłuższe przełamanie i punktowanie.

W sobotę nietypowo tylko dwa mecze. Ciekawie będzie w Płocku gdzie Wisła podrażniona porażką w Katowicach spotka się z dobrze grającą ostatnio Bytowią. Bytowia nadrobiła w tygodniu zaległości remisując ze Stomilem i będzie chciała podtrzymać dobrą passę. W Gdyni będąca zawodząca jak GieKSa Arka spotka się z zawsze groźną Sandecją Nowy Sącz. Gracze Sandecji ostatnio strzelają sporo bramek, więc zapowiada się bardzo ciekawy mecz.

Niedziela to cztery mecz, najwcześniej na boisko wybiegną gracze Wigier i Dolcanu, którzy zmierzą się pojedynku ligowym. Wigry ostatnio również przechodzą zmiany- zwolniono trenera. Dolcan punktuje krok po kroku i znajduje się aktualnie na drugim miejscu w tabeli. Liderem jest póki, co Stomil, którego czeka ciężkie zadanie, bowiem kolejny wyjazd tym razem do zawsze groźnego Zawiszy. Zobaczymy jak graczom z Olsztyna będzie się grało z presją lidera. W Głogowie Chrobry podejmuje Chojniczankę a Kluczbork spotka się z GKS Bełchatów. Bełchatów i Chojnice grały 120 minut w pucharze polski w czwartek, więc zobaczymy jak poradzą sobie z narastającym zmęczeniem.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion.

Piątek: 18:00 GKS-Rozwój, Miedź-Pogoń, Zagłębie-Olimpia

Sobota: Arka- Sandecja 18:30, Wisła-Bytowia 18:00

Niedziela: Wigry-Dolcan 12:45, Kluczbork- Bełchatów 15:00, Chrobry-Chojniczanka 17:00, Zawisza-Stomil 18:00

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*