10 kolejka: Remis w Katowicach, Zawisza coraz bliżej, dobry mecz Dolcanu

Dodano przez Błażej | 28 września 2015 17:19
Licznik odwiedzin: 993

Nie była udana 10 kolejka dla GieKSy. Pierwszy remis w sezonie nie cieszył nikogo w piątkowy wieczór w Katowicach. Remis z Rozwojem sprawił, że na 10 meczy GieKSa ma tylko 10 punktów.

Liderem Dolcan Ząbki, który pokazuje, że marzenia o awansie stają się powoli coraz bardziej realne. Drużyna bardzo dobrze gra w ostatnim okresie i kolejne punkty zdobyła po skromnym 1:0 w Suwałkach. Wigry po zmianie trenera nie były w stanie zagrozić rywalom. Drugi w tabeli Zawisza, który pewnie 3:0 pokonał Stomil u siebie. Zwycięstwo przyszło bardzo łatwo i Zawisza pokazuje, że będzie liczyć się w walce o górną połówkę na koniec rundy. Trzecia w tabeli Płocka Wisła, która z problemami, ale zwycięsko wyszła ze spotkania z Bytowią. Wygrana 2:1 i przełamanie po porażce w Katowicach. Wygrała również Arka, która przegrywała z Sandecją, wynik również 2:1 i Arka już w górnej połówce na dłużej. Spory zawód w Legnicy gdzie Miedź po dobrych występach tylko zremisowała z Pogodnią Siedlce 1:1. Nie tego oczekiwali kibice Miedzi po wygranych w ostatnich spotkaniach. Ciekawie było w Głogowie gdzie Chojniczanka wygrała 1:0 i nie wykorzystała karnego.

Słabe mecze w Sosnowcu i Kuczborku gdzie nie padły żadne bramki. Szczególny zawód u sąsiadów zza granicy gdyż grali oni przez 2/3 meczu z przewagą jednego zawodnika. Kolejne emocje już w sobotę. We wtorek nadrobienie zaległości w Legnicy.

GKS- Rozwój 2:2, Chrobry- Chojniczanka 0:1, Wigry- Dolcan 0:1, Kluczbork-Bełchatów 0:0, Sosnowiec- Olimpia Grudziądz 0:0, Zawisza- Stomil 3:0, Arka- Sandecja 2:1, Wisła Płock- Bytowia 2:1, Miedź- Pogoń 1:1

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*