10. rocznica śmierci Adama Ledwonia – Memoriał w Radawiu

Dodano przez kosa | 25 czerwca 2018 19:20
Licznik odwiedzin: 1320

W ostatnią sobotę w Radawiu, w rodzinnej miejscowości śp. Adama Ledwonia, odbył się memoriał z okazji 10. rocznicy śmierci piłkarza. W rozgrywkach juniorów zwyciężyła drużyna GKS Katowice przed zespołami: Małapanew Ozimek i OKS Olesno.

W spotkaniu uczestniczyli również przyjaciele „Ledka”, którzy zmierzyli się z drużyną LZS Radawie. Byli obecni również byli piłkarze GKS Katowice w tym ikona klubu Jan Furtok.

Na memoriale z kamerą była obecna min. TVP3 Opole, gdzie zarejestrowano ciekawe wypowiedzi na temat Adama Ledwonia. Wszelkie materiały dostępne są na portalu Zębowice Informacje na Facebooku (kliknij tutaj). 

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. stefano — 27 czerwca 2018 @ 07:08

  Dla upamiętnienia Ledka , można by imieniem jego pamięci nazwac którys z turniejów organizowany przez Nasz klub dla młodych piłkarzy , lub ZNB.

 2. Gerald — 26 czerwca 2018 @ 22:18

  Adam Ledwoń GKS!!!
  Pamiętamy!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=eyFXO1upQj8

  Byłem i wciąż czekam na takie chwile!

 3. Oberschlesien — 26 czerwca 2018 @ 18:16

  miejcie takie serce jak On do grania do walki na boisku to w Gieksie nigdy nie bedzie takiej biedy jak teraz…..ambicja charakter i wola zwyyciestwa…ci co go znali ,wiedzieli ze w zyciu osobistym krysztalowy nie byl i trzeba bylo duzo czasu zeby sie z nim poznac zaprzyjaznic ,ale to byl wzor walki i zaangazowania na boisku….czego brakuje nam od paru lat w Katowicach ,jak i na obecnych mistrzostwach…on nie glaskal wlosow zelem ,on zapierdalal na calego ..wielka szkoda ze nie wytrzymal psychicznie prywatnych niepowodzen…trzymaj sie tam Gieksiarzu…

 

Dodaj komentarz

*