11 kolejka: Wielkie emocje w Tychach, ciekawie w Legnicy

Dodano przez Błażej | 30 września 2016 17:22
Licznik odwiedzin: 1260

11 kolejka przed nami a w niej wielki hit czyli wyjazdowe spotkanie GieKSy z tyskim GKS-em. Tyszanie po dwóch porażkach, GieKSa po dobrych wynikach i wysokiej pozycji w tabeli. Zapowiada się kapitale widowisko zwłaszcza, że sektor gości będzie zapełniony.

Zanim derby się rozpoczną to w piątek ciekawy mecz w Legnicy gdzie Miedź spotka się z Podbeskidziem. Zobaczymy jak bielszczanie zaprezentują się po remisie u siebie z Puławami.

Ciekawie powinno być  również w Nowym Sączu gdzie Sandecja po fatalnej porażce w Głogowie będzie grać z rozpędzoną Chojniczanką. Lider Sosnowiec będzie chciał zmazać plamę w meczu z Puławami na wyjeździe. Zobaczymy czy to się uda bowiem gospodarze grają całkiem nieźle w ostatnim czasie.  Po dwóch remisach 0:0 do kolejnej walki o ligowe punkty przystępuje Górnik Zabrze, który zagra z Chrobrym u siebie. Kibice w Zabrzu liczą na kolejne 3 punkty i marsz w górę tabeli, ale mecz ten nie będzie łatwy bowiem Chrobry po ostatnich wygranych meczach nabrał wiatru w żagle.

O przełamanie powalczą w Kluczborku miejscowi oraz goście Wigry Suwałki. Wigry mocno zastopowały w  ostatnim czasie i będą chciały zdobywać kolejne punkty. W Grudziądzu Olimpia spotka się z Bytovią a w Mielcu mecz out-siderów Stal kontra Znicz.

Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec 1 października, 18:00
Miedź Legnica Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 września, 18:00
Stal Mielec Znicz Pruszków 1 października, 17:00
GKS Tychy GKS Katowice 1 października, 15:00
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 2 października, 15:00
Sandecja Nowy Sącz Chojniczanka Chojnice 1 października, 17:00
Górnik Zabrze Chrobry Głogów 2 października, 12:45
MKS Kluczbork Wigry Suwałki 1 października, 18:00
Olimpia Grudziądz Bytovia Bytów 1 października, 18:00

 

Źródło 90.minut.pl

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*