8 rzeczy, których dowiedzieliśmy się w ciągu I dnia treningów.

Dodano przez Błażej | 23 czerwca 2016 18:05
Licznik odwiedzin: 2545

Sporo się działo na B1 podczas pierwszego dnia przygotowań do nowego sezonu, więc pora na małe podsumowanie wszystkich informacji, jakie udało nam się zebrać. Te oficjalne i mniej oficjalne.

  1. Z informacji transferowych to Bartosz Iwan i Filip Burkhardt dostali wolną rękę w poszukiwaniu klubu i nie będą już grać w naszych barwach. Iwan szybko spakował się i opuścił Bukową informując, że poza Śląskiem nie będzie szukać klubu. Obstawiamy Polonię Bytom. Burkhardt również będzie szukać klubu w regionie, ale tutaj celujemy w I ligę. Kto wie czy nie spotkamy się niedługo w derbach J
  2. Nowi zawodnicy w GieKSie to Mandrysz oraz doświadczony Foszmańczyk, którzy podpisali dwu-letnie kontrakty.
  3. Szukamy ciągle bramkarza jak zapewniał Dariusz Motała. Póki co w kadrze jest Nowak, Wierzbicki oraz Główka, który po kontuzji wraca do treningów.
  4. Na rozmowy na temat swej przyszłości w GieKSie wezwany został Kamil Bętkowski. Niestety zawodnik ten przechodzi jeszcze rehabilitację po kontuzji i póki co planowany powrót do treningów to wrzesień.
  5. Z wakacji wrócił Oliver Prażnowski, który poinformował nas, że jest zdrowy i gotowy do grania. Mamy nadzieję, że obrońca złapie dobrą formę i będzie filarem drużyny.
  6. Z graczy, którym kończą się kontrakty jest jeszcze kadrze Adrian Jurkowski. Czekamy na decyzję w jego sprawie. Biorąc pod uwagę jak mało grał ostatnio i liczbę obrońców nie spodziewamy się, by obrońca został w klubie na nowy sezon.
  7. Sporo pracy miał kierownik Paweł Maźniewski, który nowym zawodnikom musiał wydawać stroje, przydzielał szafki w szatni.
  8. Nastroje póki, co wakacyjne, ale czas zabrać się do pracy gdyż oficjalne mecze już za niecały miesiąc.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*