Analiza graficzna bramki z Wisłą

Dodano przez Shellu | 29 kwietnia 2012 16:07
Licznik odwiedzin: 1986

Przedstawiamy tradycyjnie graficzną analizę jedynej bramki, jaka padła we wczorajszym meczu przy Bukowej. Bramka niemal identyczna, jak w poprzedniej kolejce, z tym że tym razem rolę Kowalczyka z Bydgoszczy zagrał Kamiński (bierna postawa, ale inne ustawienie), a Szymurę w próbie interwencji „zastąpił” Beliancin.

0:1 Mosart (20)

Przed chwilą piłkę w środku boiska stracił Chmiel. Trzech piłkarzy Wisły sunie z atakiem na trzech piłkarzy GKS (Farkas ma małe szanse dojścia do tej sytuacji). Zwraca uwagę fakt, że do przodu zapędził się Sobotka i nie ma szans uczestniczenia w akcji obronnej. Na lewą stronę zszedł Szymura, a na środek obrony cofnął się Beliancin.

Piłkę dostał zawodnik na prawym skrzydle. Wiadomo już, że najprawdopodobniej będzie próba dośrodkowania do nadbiegającego Mosarta, choć jest też opcja wycofania piłki do drugiego z zawodników Wisły (tego, który wcześniej miał piłkę). Szymura ma przeszkodzić w dośrodkowaniu.

Moment podania. Mosart między dwoma środkowymi (w tej akcji) obrońcami, ale jeszcze przed nimi. Szymura próbuje zablokować dośrodkowanie.

Okazuje się jednak, że piłka została zagrana za obrońców, a nie przed nich. Zupełnie zdezorientowany Kamiński nie potrafi przeciąć tej piłki, w związku z czym…


…sytuację musi ratować Beliancin. Problem w tym, że Słowak był za plecami Mosarta i praktycznie piłka jest poza jego zasięgiem. Mosart nabiega zdecydowanie na piłkę.


Strzał na wślizgu i piłka wpada do bramki, a Wisła już na wstępie ustala wynik spotkania.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Dawn — 7 września 2014 @ 00:41

  If you are going forr most excellent contents like me,
  just ppay a quick visit this webb page every day since
  it provides quality contents, thanks

  my blog post :: youtube.com

 2. Archer — 21 marca 2014 @ 15:59

  These functions can be utilized without maintaining expensive equipment or
  setting up complex networks in their premises. For
  this reason alone, it is important to know. This facility is useful to unite team
  members of companies who are short of financial and human resources thereby achieving it at
  a good profit. So what can a new phone system, then it should opt for the KSU less
  telephone system.

  Here is my homepage S 834

 

Dodaj komentarz

*