Banik przegrał wygrany mecz!

Dodano przez GoT | 29 kwietnia 2013 20:17
Licznik odwiedzin: 1050

O godzinie 18:00 Banik zagrał dziś (poniedziałek) kolejny wyjazdowy mecz, który zdecydowała
się pokazywać czeska telewizja. To kolejny mecz, który został im przesunięty, tym razem z
niedzieli. Rywalem była drużyna z Brna.
Spotkanie zakończyło się porażką Banika 1-2, choć do 82 minuty Banik prowadził 1-0.

Drużyna z Ostravy w dalszym ciągu znajduje się w beznadziejnej sytuacji i musi bronić się przed spadkiem.

FC Zbrojovka Brno – FC Baník Ostrava 2-1 (0-1)
FC Zbrojovka Brno: Doležal – Buchta, Sus, Pernica, Hyčka – Přerovský (46. Traore), Frejlach, Zavadil, Lutonský (74. Škoda) – Markovič (46. Švancara), Kroupa. Trenér: Ludevít Grmela

FC Baník Ostrava: Bárta – Velner, Frydrych, Vomáčka, Stronati – Droppa, Hable, Stožický (64. Staško), Kukec (90. Lukeš) – Soukup (75. Miloslavljev), Baroš. Trenér: Martin Pulpit

Bramki: 82. Švancara, 88. Škoda – 37. Stožický.
Widzów: 5293

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Marek — 29 kwietnia 2013 @ 21:54

    Strata punktów boli, sytuacja jest trudna ale polemizował bym z nazwaniem jej beznadziejną. 2 miejsca nad strefą spadkową w której jedna z drużyn jest jedną nogą w 2 lidze to sytuacja ciężka ale dające nadzieje na utrzymanie.
    Przed Baníkiem teraz 2 ważne mecze, pierwszy z dwunastym Pribramem i drugi z 14 Tepliacami. Później już niestety pod górkę ciężki mecz z szóstą Duklą wciąż walczącą o puchary, wyjazd do Uherskeho Hradiste na Slovacko które „jest w zasięgu” i ostatni mecz z kandydatem na puchary Jabloncem.
    Kluczowym pojedynkiem będzie spotkanie z Teplicami, zwycięstwo tam powinno zapewnić utrzymanie się w lidze, oczywiście patrząc czysto teoretycznie nawet zwycięstwo tam może Baníkowi nie zapewnić utrzymania, ale patrząc realnie, nie sądzę by drużyny z dołu tabeli zaczęły teraz wszystko wygrywać.

 

Dodaj komentarz

*