[BRAMKI] Znów oddaliśmy punkty

Dodano przez GoT | 22 września 2017 23:07
Licznik odwiedzin: 2155

Niestety po raz kolejny nie potrafiliśmy dowieźć zwycięstwa do końca. Mimo dwubramkowej przewagi wypracowanej w pierwszej połowie, straciliśmy tą przewagę w drugiej części spotkania. Zobaczcie jak padły bramki

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Rafał — 23 września 2017 @ 00:47

    Panie Mandrysz kiedy pan się poda do dymisji??? to jedyne dobre wyjście bo nie potrafi pan zmotywować drużyny nawet na drugą połowę. Jedyne co pan potrafił zrobić to rozmontować drużynę i nic więcej. Nie sprawdza się pan jako trener więc DYMISJA TU i TERAZ!!!!

  2. Bce — 22 września 2017 @ 23:48

    Palma mu odp…. . Na lawe go na jeden szpil. Przynajmniej jaj nie chowali w garści jak Kaminski. Gdyby wlasnie Ceramika zachowal ciut wiecej nerwow na wodzy mogło by sie skonczyc jakies 5-3. Ok zyjemy jedziemy dalej. To jest chyba nasz sklad optymalny Mandrysz nic wiecej z tego nie ulepi. Musza chopki sie wiecej zgrywac. Prokic mogl wejsc od 70 min na plac. Z innej beczki jak wam k…. dziady Kaminski, Plizga i Gonzo (robiles male postepy do przodu i co? Zjazd w dol). Panie Krupa jak tam? Przy wyborach wyrownamy rachunki bandzior rosnie, dziubek jak księżyc w pelni.

  3. zippo50 — 22 września 2017 @ 23:35

    Pierdolca można dostać z tym naszym bramkarzem,wydaje mu się że jest Nojerem,może ktoś się wypowie czy tak mu każe trener czy mu coś odwala i wychodzi na środek boiska puszczone bramki w ten sposób nic go nie nauczyły.

 

Dodaj komentarz

*