Bukmacherka: Mayek typuje dla GieKSa.pl!

Dodano przez kosa | 26 maja 2018 12:00
Licznik odwiedzin: 1215

W najbliższą niedzielę spotkania 33. kolejki Nice 1 ligi. Nie jesteśmy pewni, czy doczekamy się dużych emocji, wszak, jak mawiają w ekstraklasie, w niedzielę pogoda nie zawsze sprzyja grze w piłkę. Mamy jednak nadzieję, że GieKSa, nie stawiana tym razem w roli faworyta, przywiezie komplet punktów z Grudziądza. Kursy na zwycięstwo naszej drużyny wydają się zaskakujące – 2,75 na piątą drużynę tabeli, walcząca teoretycznie o awans, przeciwko przedostatniej Olimpii Grudziądz? Dla porównania, Zagłębie Sosnowiec jedzie na Cichą 6 i kurs na zwycięstwo sosnowiczan to 1,82, a różnica poziomów podobna. Sosnowiec jednak jest „w gazie” i nie wydaje się, żeby zamierzał powtórzyć wpadkę z poprzedniego sezonu, gdzie na finiszu rozgrywek przegrał jednym punktem z zabrzańskim Górnikiem.

Kurs na GieKSę może być wynikiem prognozy słabego morale w drużynie po katastrofalnych występach naszych piłkarzy w dwóch derbowych spotkaniach, odsunięciem od drużyny czterech piłkarzy, a także potencjalną rotacją w składzie, na którą może zdecydować się trener Paszulewicz. Dodatkowo paskudna kontuzja Mateusza Mączyńskiego, zerwanie więzadeł w kolanie, która wyklucza go z gry przez najbliższe pół roku. Mimo wszystko kurs wydaje się warty grania. Olimpia Grudziądz musi grać o pełną pulę, a remis daje jedynie iluzoryczne szanse na powalczenie o miejsce barażowe w ostatniej kolejce. Trener Paszulewicz podkreślał, że drużyna potrafi grać z kontry, a do ataku pozycyjnego nie jesteśmy przygotowani. W meczu z Olimpią będzie okazja kontrować i liczymy, że któraś z kontr przyniesie zwycięską bramkę. Podobny scenariusz wiedzieliśmy w Głogowie. Jak będzie tym razem?

W pozostałych meczach ciężko wskazać jednoznacznie kurs warty grania. Według mnie warto przyjrzeć się meczowi Drutexu-Bytovii z Chrobrym Głogów. Ostatnie doniesienia o możliwym wycofaniu się głównego sponsora drużyny z Bytowa i w konsekwencji ryzyku nieprzystąpienia do rozgrywek Nice 1 ligi w sezonie 2018/2019 mogą podłamać piłkarzy gospodarzy. Kurs na „spotkanie bez remisu” na gości wyniesie około 2. Biorąc pod uwagę formę Głogowa (brak wygranej od 7 meczów), można powiedzieć, że z kim, jak nie z Bytowią?

Dla zwolenników teorii spiskowych mam typ, który jest oparty o Junior Pro System. Zwycięzca klasyfikacji punktowej dostępnej pod tym linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/pro-junior-system,pierwsza-liga,2.html?season=2017/2018 otrzyma określoną pulę pieniędzy z tytułu stawiania na młodzieżowców. Warunkiem otrzymania pieniędzy jest utrzymanie drużyny w lidze. Obecnie trzy pierwsze miejsca zajmują drużyny będące na miejscach spadkowych. Na 6. miejscu jest Puszcza Niepołomice, która zagra na wyjeździe z Pogonią Siedlce. W interesie klubu z Niepołomic jest spadek drużyn, które prowadzą w systemie Junior Pro. W ostatniej kolejce ta teza znalazła swoje potwierdzenie w zwycięstwie Puszczy z Górnikiem Łęczna (który ma najwięcej punktów we wspomnianym systemie), co dodatkowo poprzedzone było znaczącymi spadkami kursów na Puszczę.  Czy tym razem będzie podobnie, czy jednak zwycięży duch sportu? Ostatnie wyniki w 1 lidze powodują, że nie zawsze wierzymy w bezinteresowność rywalizacji. Kurs na Pogoń Siedlce to 1,85.

Moje typy:
GKS Katowice – spotkanie bez remisu @ 1,92
Chrobry Głogów – spotkanie bez remisu @1,99
Pogoń Siedlce – wygrana @ 1,85

Mayek

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Pierre — 26 maja 2018 @ 20:32

    Jaki jest limit w fortunie na over Lille?

  2. Ryszard — 26 maja 2018 @ 17:24

    Kiedy będą jakieś typy z ATP?

 

Dodaj komentarz

*