Cenny punkt Banika

Dodano przez Misiek | 8 sierpnia 2017 14:00
Licznik odwiedzin: 791

W drugiej kolejce Banik zmierzył się z obrońcą mistrzostwa Czech (Slavia Praha). Z takim rywalem remis daje bardzo cenny punkt, ponieważ wiadomo jak bardzo Slavia chce walczyć o najwyższe cele.

Mecz był bardzo zacięty, lecz zakończył się remisem. Banik musiał się tym razem umiejętnie bronić, ponieaż Slavia grała bardzo mądrze i była więcej w posiadaniu piłki. Posiadanie piłki 65% do 35% po stronie Slavi.

Trener Radim Kucera podkreślał w wywiadzie pomeczowym, że Slavia pokazała świetną jakość, a Banik był zagubiony i cieszy się z tego punktu.

Fani Banika zaprezentowali kartoniade przedstawiającą oczy w kominiarce i napis „Chacharofobie”, a w innej części stadionu odpalili race oraz świece dymne. Na stadionie zasiadło 13056 widzów w tym niezbyt liczna grupa gości.

Już jutro w środę 09.08.2017 o godzinie 17:00 Banik zainauguruje w drugiej rundzie MOL CUP z SK Spartak Hulin na wyjeździe.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*