Female Elite’64 odwiedziły Lędziny – krótka relacja.

Dodano przez GoT | 27 grudnia 2013 20:31
Licznik odwiedzin: 1207

Święta za nami, warto jeszcze przed końcem roku przypomnieć sobie co działo się w Lędzinach na dwa dni przed Wigilią… Bo i tym razem do akcji wkroczyły dziewczyny z Female Elite’64 – wspierając chorego na mukowiscydozę kibica GieKSy, Jacka, w czasie koncertu charytatywnego!

22 grudnia zameldowałyśmy się w Lędzinach na koncercie charytatywnym zorganizowanym dla Jacka. Koncert rozpoczął się o godzinie 15:30 ale pojawiłyśmy się już parę godzin wcześniej, aby przygotować nasze stanowiska. Zajmowałyśmy się m.in. loterią, w której nagrodami były GieKSiarskie gadżety dla najmłodszych (naklejki, linijki, plakaty, plany lekcji ). Wszystko w otoczeniu trójkolorowych balonów! Zajęłyśmy się również zabawami dla dzieci oraz malowaniem twarzy. Za wszystkie atrakcje pobierana była drobna opłata, a cały dochód z niej wylądował w „puszce dla Jacka”. Mimo, iż młodych kibiców była stosunkowo mało, na nudę nie mogły narzekać – do swojej dyspozycji miały cały, przeznaczony na ten cel hol w budynku kina „Piast” gdzie odbywał się koncert. W tym miejscu warto podziękować za gościnność organizatorów. Mamy nadzieję że drobne wsparcie włożone w te charytatywne działania wspomoże zbiórkę. Wszystkich, którzy w dalszym ciągu są zainteresowani pomocą dla Jacka, zapraszamy na fanpage „NIE ŚPIMY – POMAGAMY!” (www.facebook.com/niespimypomagamy)

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego dnia.

no images were found

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Josef — 12 marca 2014 @ 01:15

    Ultra great content, maintin this good

    Also visit my web blog :: Mulheres Transando

 

Dodaj komentarz

*