Fortuna: GieKSa nieznacznym faworytem

Dodano przez kosa | 30 września 2016 12:00
Licznik odwiedzin: 1332

Sponsor klubu oraz bukmacher kibiców GKS Katowice – firma Fortuna – przygotował na jutrzejsze spotkanie standardową ilość zakładów, czyli aż 67 możliwych zdarzeń do obstawienia. Zapraszamy do naszej analizy oferty oraz proponowanych przez naszą redakcję typów.

Według Fortuny będzie to bardzo wyrównany mecz, ale nieznacznym faworytem jest nasza drużyna. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2,50, a na gospodarzy 2,60. Remis szacowany jest na 3,05. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest według bukmachera 1:1 (5,20), następnie wygrana GieKSy 1:0 (7,30) oraz wygrana GKS Tychy (7,60).

Cała jedenasta kolejka pierwszej ligi jest bardzo wyrównana, ale według Fortuny to właśnie nasze spotkanie będzie najbardziej zacięte. Jedynie Górnik Zabrze jest zdecydowanym faworytem w meczu u siebie z Chrobrym Głogów (kurs 1,85). Bukmacher stawia też na wygraną Zagłębia Sosnowiec w Puławach (kurs 2,10).

W meczu GieKSy ciekawie wygląda też typ, że będziemy prowadzić do 15. minuty. Jeśli Grzegorz Goncerz i spółka powtórzą swój wyczyn ze spotkania ze Stalą Mielec wtedy trafimy wysoki kurs 5,40. Uwagi polecamy też zdarzenie, że nasza drużyna strzeli bramki w obu połowach (3,65). Pełna oferta bukmachera znajduje się tutaj.

Kupony redakcji GieKSa.pl:
Pierwszy kupon bezpieczny: GieKSa wygra (remis zwrot stawki) – 1,76
Drugi kupon bezpieczny: GieKSa wygra przynajmniej jedną połowę – 1,81
Trzeci kupon ryzykowany: GieKSa wygra do zera – 4,15
Czwarty kupon ryzykowny: GieKSa wygra minimum dwie bramki – 5,00

Podsumujmy też nasze typy na spotkanie z Miedzią Legnica:
Pierwszy kupon bezpieczny: GKS Katowice wygra mecz (remis zwrot stawki) – 1,87
Drugi kupon bezpieczny: w meczu będzie więcej niż dwie bramki – 1,91
Trzeci kupon ryzykowany: GieKSa strzeli minimum dwie bramki – 2,47
Czwarty kupon ryzykowny: GieKSa wygra minimum dwiema bramkami – 5,40

Zielony trafiony, fioletowy zwrot, czerwony przegrany.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*