Foszmańczyk: Pierwsza bramka dała nam spokój

Dodano przez Błażej | 29 kwietnia 2017 20:41
Licznik odwiedzin: 2261

Jednym z najlepszych graczy na boisku był ponownie Tomasz Foszmańczyk. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz zawodnik na spotkaniu z dziennikarzami.

Ostatecznie Twoja bramka zostanie zapisana jako gol samobójczy i strzał niecelny bo piłka trafiła w słupek. Jednak można chyba powiedzieć, że jest to taka mała wisieńka na torcie w tym spotkaniu?

Foszmańczyk: Myślę, że przede wszystkim chcieliśmy dziś zrobić coś dla siebie i kibiców pod względem wyniku w derbowym spotkaniu. Te mecze nam nie wychodziły mimo tego, że zwykle byliśmy lepsi w tych spotkaniach. Czasem tego wyniku brakowało nam na koniec. Wygraliśmy i chcielibyśmy zrobić serie takich spotkań w kolejnych meczach.

Dziś wam wychodziło bo szybko objęliście prowadzenie a potem kontrowaliście rywala w szybkim ataku.

Mecz się tak ułożył, że bramka dała nam spokój w jego dalszej fazie.  Prokic strzelił bardzo ładną bramkę i ona nam pomogła, życzyłbym sobie byśmy zawsze wygrywali jedną, dwoma bramkami nawet jak coś nam nie wpada do siatki z innych akcji.

Przyszło w końcu przełamanie na Bukowej

Trochę trzeba było czekać, ale mam nadzieję, że teraz to my będziemy atakować pierwsze dwa miejsca i wierzę, że będzie to skuteczny atak.

Ścisk w czołówce I ligi ciągle jednak jest

Tak jest, ale oby jak najdłużej byśmy w nim byli, najlepiej do ostatniego spotkania po którym byśmy osiągnęli awans.

Jak Ty skomentujesz zachowanie Nowaka?

W pierwszej połowie? Znamy się z Sebą kupę lat, to są jego zagrywki, które mają pomóc. Wiadomo opierdzielił mnie za tą sytuację bo mogliśmy stracić bramkę. W tej akcji potwierdził jednak, że znajduje się w dobrej formie w ostatnim czasie.

 

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. loooloolooo — 29 kwietnia 2017 @ 21:05

    Fosa, brawo! Świetna gra i bramka roku!!!

 

Dodaj komentarz

*